App Store Google Play

Ремонтникам Центрального мосту заважають пішоходи та велосипедисти

19 Серпня 20:00
Ремонтникам Центрального мосту заважають пішоходи та велосипедисти

Міськрада оголосила про те, що до 14 вересня буде перекрито рух через Центральний міст для пішоходів та велосипедистів. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДМР.

"До 14 вересня буде повністю перекрито рух Центральним мостом. Це пов'язано з проведенням планових технологічних робіт підвищеної небезпеки. Отже, задля цілковитої безпеки пішоходів і велосипедистів переправу закриють з 00:00 21 серпня. Усім учасникам дорожнього руху, прохання планувати свій маршрут, враховуючи цю інформацію", - зазначили в міськраді.

Вочевидь, влада не хоче аби мешканці Дніпра бачили які методи будуть використовуватися на переправі, аби встигнути завершити ремонт, який до цього не могли закінчити більше двох років, менше, ніж за місяць.

Слід відзначити, що аби задобрити обурених містян міськрада організувала перевезення річковим транспортом за бюджетні кошти. Проте максимальна пасажиромісткість на день лише 3800 осіб у місті мільйоннику.

Варто зазначити, Центральний міст закрили на ремонт 1 березня 2017 року. Відтоді ремонт переправи обійшовся міському бюджету майже у півмільярда гривень. Міська влада на чолі з Борисом Філатовим неодноразово переносила дату завершення капітального ремонту. Наразі прокуратура розслідує розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту, що можуть сягнути 30% від загальних витрат.

Борис Філатов постійно наголошував, що ремонт робиться якісно, проте дніпряни спостерігають протилежне. Так, восени на мості нахилився ліхтарний стовп. Пізніше впав світлофор. Було також помічено, що будівельники висипають будсміття просто у річку. До того ж, через дії будівельників, загорілися кабелі інтернет-провайдерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...