App Store Google Play

Влада Дніпра проти фонтану в центрі, але ідея архітекторам сподобалась

18 Серпня 12:00
Влада Дніпра проти фонтану в центрі, але ідея архітекторам сподобалась

Петиція з вимогою демонтувати карусель біля ЦУМу отримала відповідь від міської ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Відкритий.

Як зазначається, петиція набрала необхідну для розгляду тисячу підписів на ресурсі Єдиної системи місцевих петицій. За словами автора петиції, центр міста більше потребує встановлення зони відпочинку із фонтаном і деревами, аніж не надто популярного атракціону. Карусель пропонують демонтувати та перенести її до парку імені Лазаря Глоби.

Після цього, згідно з процедурою, петицію розглянула група юристів, економістів і архітекторів. Експерти обговорили питання перед винесенням його на розгляд сесії міської ради.

У підсумку члени комісії дійшли висновку, що вимоги петиції не можуть бути вписані у вже наявний план реконструкції центру Дніпра, тому виносити це питання на порядок денний сесії не будуть.

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко у свою чергу також прокоментував висновки експертів. Так, за його словами на це необхідна велика сума грошей із міського бюджету. Навіть якщо встановити фонтан, це буде ненадовго, адже там незабаром будуть виводити вихід для метро.

Не залишився осторонь і головний архітектор Дніпра Дмитро Волик. Він зазначив, що петиція робочій групі сподобалась. З огляду на це, вони навіть готові запросити її автора для подальшого обговорення долі центральної площі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...