App Store Google Play

Влада Дніпра проти фонтану в центрі, але ідея архітекторам сподобалась

18.08.2019 12:00
Влада Дніпра проти фонтану в центрі, але ідея архітекторам сподобалась

Петиція з вимогою демонтувати карусель біля ЦУМу отримала відповідь від міської ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Відкритий.

Як зазначається, петиція набрала необхідну для розгляду тисячу підписів на ресурсі Єдиної системи місцевих петицій. За словами автора петиції, центр міста більше потребує встановлення зони відпочинку із фонтаном і деревами, аніж не надто популярного атракціону. Карусель пропонують демонтувати та перенести її до парку імені Лазаря Глоби.

Після цього, згідно з процедурою, петицію розглянула група юристів, економістів і архітекторів. Експерти обговорили питання перед винесенням його на розгляд сесії міської ради.

У підсумку члени комісії дійшли висновку, що вимоги петиції не можуть бути вписані у вже наявний план реконструкції центру Дніпра, тому виносити це питання на порядок денний сесії не будуть.

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко у свою чергу також прокоментував висновки експертів. Так, за його словами на це необхідна велика сума грошей із міського бюджету. Навіть якщо встановити фонтан, це буде ненадовго, адже там незабаром будуть виводити вихід для метро.

Не залишився осторонь і головний архітектор Дніпра Дмитро Волик. Він зазначив, що петиція робочій групі сподобалась. З огляду на це, вони навіть готові запросити її автора для подальшого обговорення долі центральної площі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...