App Store Google Play

Влада Дніпра проти фонтану в центрі, але ідея архітекторам сподобалась

18.08.2019 12:00
Влада Дніпра проти фонтану в центрі, але ідея архітекторам сподобалась

Петиція з вимогою демонтувати карусель біля ЦУМу отримала відповідь від міської ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Відкритий.

Як зазначається, петиція набрала необхідну для розгляду тисячу підписів на ресурсі Єдиної системи місцевих петицій. За словами автора петиції, центр міста більше потребує встановлення зони відпочинку із фонтаном і деревами, аніж не надто популярного атракціону. Карусель пропонують демонтувати та перенести її до парку імені Лазаря Глоби.

Після цього, згідно з процедурою, петицію розглянула група юристів, економістів і архітекторів. Експерти обговорили питання перед винесенням його на розгляд сесії міської ради.

У підсумку члени комісії дійшли висновку, що вимоги петиції не можуть бути вписані у вже наявний план реконструкції центру Дніпра, тому виносити це питання на порядок денний сесії не будуть.

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко у свою чергу також прокоментував висновки експертів. Так, за його словами на це необхідна велика сума грошей із міського бюджету. Навіть якщо встановити фонтан, це буде ненадовго, адже там незабаром будуть виводити вихід для метро.

Не залишився осторонь і головний архітектор Дніпра Дмитро Волик. Він зазначив, що петиція робочій групі сподобалась. З огляду на це, вони навіть готові запросити її автора для подальшого обговорення долі центральної площі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...