App Store Google Play

Штаб ООС занижує кількість обстрілів у зоні ООС - волонтери InfoNapalm

17 Серпня 09:00
Штаб ООС занижує кількість обстрілів у зоні ООС - волонтери InfoNapalm

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm заявили про заниження кількості обстрілів у зоні ООС у звітах українських військових. Відповідну заяву оприлюднено на сайті групи, передає Дніпроград.

Навіть у ті дні "хлібного перемир'я", коли ООС повідомляла про повну тишу на лінії розмежування, спостерігачі ОБСЄ фіксували від двох до шести обстрілів:

Проте волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm не погоджуються з такими оптимістичними оцінками, бо з самого початку “хлібного перемир’я” слідкували та порівнювали щотижнево звіти СММ ОБСЄ та ООС щодо обстрілів з боку гібридних окупаційних російських військ на Донбасі.

Згідно з їх даними, у штабі ООС занижували кількість обстрілів на 80%, і лише після початку розслідування та отримання суспільного резонансу різниця між даними штабу і спостерігачів СММ ОБСЄ скоротилася до 30%.

"Таке тривале заниження даних про обстріли виглядає як бажання видати бажане "перемир'я" за дійсне", - зазначили волонтери InformNapalm.

"Хлібне перемир'я" було оголошено 21 липня безстроково. Протягом першого тижня, за даними штабу ООС, бойовики здійснили лише 3 обстріли, потім кількість порушень режиму тиші почала поступово збільшуватися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...