App Store Google Play

Штаб ООС занижує кількість обстрілів у зоні ООС - волонтери InfoNapalm

17.08.2019 09:00
Штаб ООС занижує кількість обстрілів у зоні ООС - волонтери InfoNapalm

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm заявили про заниження кількості обстрілів у зоні ООС у звітах українських військових. Відповідну заяву оприлюднено на сайті групи, передає Дніпроград.

Навіть у ті дні "хлібного перемир'я", коли ООС повідомляла про повну тишу на лінії розмежування, спостерігачі ОБСЄ фіксували від двох до шести обстрілів:

Проте волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm не погоджуються з такими оптимістичними оцінками, бо з самого початку “хлібного перемир’я” слідкували та порівнювали щотижнево звіти СММ ОБСЄ та ООС щодо обстрілів з боку гібридних окупаційних російських військ на Донбасі.

Згідно з їх даними, у штабі ООС занижували кількість обстрілів на 80%, і лише після початку розслідування та отримання суспільного резонансу різниця між даними штабу і спостерігачів СММ ОБСЄ скоротилася до 30%.

"Таке тривале заниження даних про обстріли виглядає як бажання видати бажане "перемир'я" за дійсне", - зазначили волонтери InformNapalm.

"Хлібне перемир'я" було оголошено 21 липня безстроково. Протягом першого тижня, за даними штабу ООС, бойовики здійснили лише 3 обстріли, потім кількість порушень режиму тиші почала поступово збільшуватися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...