App Store Google Play

Мусульмани Дніпра зустрілися з представником правого руху Січеславщини Кирилом Дороленком

15.08.2019 09:45
Мусульмани Дніпра зустрілися з представником правого руху Січеславщини Кирилом Дороленком

В Ісламському культурному центрі міста Дніпра відбулася зустріч між лідером місцевої мусульманської громади та координатором правого руху на Січеславщині Кирилом Дороленком. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ІКЦ.

Як зазначається, під час бесіди було обговорено як у сучасному світі співіснувати мусульманам та українським традиціоналістами.

"Про те як співіснувати у сучасному українському суспільстві мусульманам та українським традиціоналістам, як співвідноситься іслам та ідеї консерватизму і націоналізму, чи можлива і у яких формах співпраця між мусульманськими організаціями України та українськими правими організаціями, а ще багато чого іншого обговорювали керівники ІКЦ Дніпра і дніпровський політичний і громадський діяч, один з координаторів правого руху Січеславщини Кирило Дороленко", - йдеться у повідомленні.

Також в ІКЦ зазначили, що потреба у налагодженні зв’язків та комунікації між мусульманською спільнотою Дніпра і правими організаціями регіону, що мають широкий ідеологічний та організаційний спектр, виникла через необхідність побудови діалогу, фундаменту для подальшого налагодження неконфліктного співіснування, пошуку можливих ідей для спільної діяльності на благо суспільству та державі.

"Спілкування відбулося у конструктивному ключі та невимушеній атмосфері. У ході зустрічі сторонам вдалося не тільки ознайомити один одного із загальною інформацією про власні організації, їх історію та ідеологію, але й дійти згоди щодо подальших контактів та розробки можливих спільних проектів", - додали в ісламському центрі.

На пам’ять про зустріч Кирилові Дороленку від ІКЦ Дніпра було подарувано примірник Корану українською мовою перекладу Михайла Якубовича та наукову і просвітницьку літературу, що видається ДУМУ «Умма» та ВАГО «Альраїд».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...