App Store Google Play

Мусульмани Дніпра зустрілися з представником правого руху Січеславщини Кирилом Дороленком

15.08.2019 09:45
Мусульмани Дніпра зустрілися з представником правого руху Січеславщини Кирилом Дороленком

В Ісламському культурному центрі міста Дніпра відбулася зустріч між лідером місцевої мусульманської громади та координатором правого руху на Січеславщині Кирилом Дороленком. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ІКЦ.

Як зазначається, під час бесіди було обговорено як у сучасному світі співіснувати мусульманам та українським традиціоналістами.

"Про те як співіснувати у сучасному українському суспільстві мусульманам та українським традиціоналістам, як співвідноситься іслам та ідеї консерватизму і націоналізму, чи можлива і у яких формах співпраця між мусульманськими організаціями України та українськими правими організаціями, а ще багато чого іншого обговорювали керівники ІКЦ Дніпра і дніпровський політичний і громадський діяч, один з координаторів правого руху Січеславщини Кирило Дороленко", - йдеться у повідомленні.

Також в ІКЦ зазначили, що потреба у налагодженні зв’язків та комунікації між мусульманською спільнотою Дніпра і правими організаціями регіону, що мають широкий ідеологічний та організаційний спектр, виникла через необхідність побудови діалогу, фундаменту для подальшого налагодження неконфліктного співіснування, пошуку можливих ідей для спільної діяльності на благо суспільству та державі.

"Спілкування відбулося у конструктивному ключі та невимушеній атмосфері. У ході зустрічі сторонам вдалося не тільки ознайомити один одного із загальною інформацією про власні організації, їх історію та ідеологію, але й дійти згоди щодо подальших контактів та розробки можливих спільних проектів", - додали в ісламському центрі.

На пам’ять про зустріч Кирилові Дороленку від ІКЦ Дніпра було подарувано примірник Корану українською мовою перекладу Михайла Якубовича та наукову і просвітницьку літературу, що видається ДУМУ «Умма» та ВАГО «Альраїд».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...