App Store Google Play

Мусульмани Дніпра зустрілися з представником правого руху Січеславщини Кирилом Дороленком

15.08.2019 09:45
Мусульмани Дніпра зустрілися з представником правого руху Січеславщини Кирилом Дороленком

В Ісламському культурному центрі міста Дніпра відбулася зустріч між лідером місцевої мусульманської громади та координатором правого руху на Січеславщині Кирилом Дороленком. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ІКЦ.

Як зазначається, під час бесіди було обговорено як у сучасному світі співіснувати мусульманам та українським традиціоналістами.

"Про те як співіснувати у сучасному українському суспільстві мусульманам та українським традиціоналістам, як співвідноситься іслам та ідеї консерватизму і націоналізму, чи можлива і у яких формах співпраця між мусульманськими організаціями України та українськими правими організаціями, а ще багато чого іншого обговорювали керівники ІКЦ Дніпра і дніпровський політичний і громадський діяч, один з координаторів правого руху Січеславщини Кирило Дороленко", - йдеться у повідомленні.

Також в ІКЦ зазначили, що потреба у налагодженні зв’язків та комунікації між мусульманською спільнотою Дніпра і правими організаціями регіону, що мають широкий ідеологічний та організаційний спектр, виникла через необхідність побудови діалогу, фундаменту для подальшого налагодження неконфліктного співіснування, пошуку можливих ідей для спільної діяльності на благо суспільству та державі.

"Спілкування відбулося у конструктивному ключі та невимушеній атмосфері. У ході зустрічі сторонам вдалося не тільки ознайомити один одного із загальною інформацією про власні організації, їх історію та ідеологію, але й дійти згоди щодо подальших контактів та розробки можливих спільних проектів", - додали в ісламському центрі.

На пам’ять про зустріч Кирилові Дороленку від ІКЦ Дніпра було подарувано примірник Корану українською мовою перекладу Михайла Якубовича та наукову і просвітницьку літературу, що видається ДУМУ «Умма» та ВАГО «Альраїд».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...