App Store Google Play

В історичному музеї заплатили 199 тисяч за невиконану роботу з "переформування фільму"?

12.08.2019 12:45
В історичному музеї заплатили 199 тисяч за невиконану роботу з "переформування фільму"?

Керівництво Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького віддало 199 тисяч гривень за роботи, які начебто не виконуються попри вказані в документації терміни. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку розробника аналітичної платформи Clarity Project Ярослава Гарагуца. 

У квітні 2019 року історичний музей в особі в.о. директора Юлії Пісчанької уклав без проведення публічного аукціону угоду з ФОП "Хазан Наталія Вікторівна", яка передбачає послуги з переформування кінофільму "Громадянський подвиг жителів Дніпра", який демонструється у панарамному кінотеатрі в форматі 360 градусів, у формат віртуальної реальності.

В документації чітко прописано, що зазначену роботу підрядник мав провести до 30 квітня 2019 року. Оплата за переформування фільму мала пройти виключно після підписання акту виконаних робіт - тобто після повного завершення роботи над кінофільмом. Наразі оплата пройшла, але робота за словами підрядника над фільмом триває досі.

"Дивно, що в договорі прописаний березень-квітень. Дивно, що оплата, яка згідно того ж договору повинна була бути після підписання актів виконаних робіт, пройшла в травні", - зазначив Ярослав Гарагуц.

Те, що робота не виконана, підтвердила і сама Наталія Хазан у дискусії щодо діяльності музею.

"Дочекайтеся презентації в наступному місяці. Робота триває. На відміну від вас, ми працюємо, а не стрясаємо повітря", - написала Хазан.

При цьому вона додала, що ніхто не обіцяв фільм навесні, як це прописано в угоді.

Таким чином, виявлений факт може стати приводом до подальшого розслідування вже не небайдужих громадян, а правоохоронних органів.

Після суспільного резонансу Наталія Хазан вже повідомила, що фільм таки виготовлено, але вже четвертий місяць триває підготовка до його презентації. Окрім цього, пані Хазан відмовилася надавати детальні пояснення з приводу ситуації, повідомивши, що відповідатиме лише депутатській комісії. Як відомо, брат Наталії Хазан є депутатом обласної ради.

Слід відзначити, що Наталія Хазан та скандальна в.о. директора Дніпропетровського історичного музею не приховують у соціальних мережах дружбу між собою. Варто зазначити, що приятель Наталії Хазан, з яким вона також публікує спільні фото у Facebook, Євген Титаренко, неодноразово брав участь у створенні фільмів для історичного музею.

Нагадаємо, що наразі йде суд щодо можливих фактів фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. 

Окрім цього, багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...