App Store Google Play

Прокуратура вважає, що "філатівські поляки" розкрадали кошти на ремонті вул. Курчатова

12.08.2019 09:00
Прокуратура вважає, що "філатівські поляки" розкрадали кошти на ремонті вул. Курчатова

Прокуратура разом із Національною поліцією розслідує факт розкрадання бюджетних коштів Дніпра на ремонті доріг. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, в рамках якого ведеться слідство проти сумнозвісної фірми ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА", яку у свій час активно піарив міський голова Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ухвалу Індустріального суду.

Як йдеться в ухвалі, правоохоронцями викрито факти того, що посадвці TOB "ТРАКЦІЯ ІНФРА" під час виконання договорів про надання послуг з поточного ремонту автошляхів у м. Дніпрі шляхом завищення вартості ремонтних робіт та матеріалів привласнили бюджетні кошти територіальної громади м. Дніпра.

Зокрема, йдеться про договори між Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради в особі Михайла Лисенка та ТОВ "Тракція-Інфра" з наступними номерами:

- №29/01-2 на виконання поточного ремонту автошляхів на суму 100 млн грн;
- №01/06-2 на виконання послуг з поточного ремонту автошляхів на суму  214,3 млн грн;
- №30/08-1 на виконання поточного ремонту автошляхів на загальну суму 193,5 млн грн;
-  №18/06-1 на капітальний ремонт вул. Курчатова в м.Дніпрі на суму 126,5 млн грн.

Прокурор наголошує на тому, що під час перевірки тендерної документації встановлено, що ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА" не має досвіду виконання аналогічних робіт, оскільки була створена лише у 2016 році, основні засоби підприємства є орендованими, а власні відсутні. Тим більше, встановлено, що ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА" пов`язана з ТОВ "ЗАВОД МАЙСТЕР-ПРОФІ", відносно діяльності якого розслідується низка кримінальних проваджень. Також перелік, об`єми та вартість робіт, викладені в розрахунку договірної ціни, є вищими за вартість аналогічних робіт, які виконують інші аналогічні компанії, що було встановлено під час вивчення аналогічних договорів, укладених між іншими суб`єктами.

Нагадаємо, що за планом відкрити вулицю мали ще у жовтні 2018 року. Однак сталося це лише наприкінці грудня - робили це поспіхом, та ще й у несприятливу погоду. До того ж, на наступний день після огляду Філатовим об'єкта термін ремонту вулиці Курчатова продовжили ще на рік - до кінця 2019-го.

Наразі на відремонтованій вулиці Курчатова гинуть щойно висаджені рослини.

У свій час городничий Борис Філатов розхвалював ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА" та обіцяв, що ті будуть сумлінно виконувати свою роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...