App Store Google Play

Прокуратура вважає, що "філатівські поляки" розкрадали кошти на ремонті вул. Курчатова

12.08.2019 09:00
Прокуратура вважає, що "філатівські поляки" розкрадали кошти на ремонті вул. Курчатова

Прокуратура разом із Національною поліцією розслідує факт розкрадання бюджетних коштів Дніпра на ремонті доріг. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, в рамках якого ведеться слідство проти сумнозвісної фірми ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА", яку у свій час активно піарив міський голова Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ухвалу Індустріального суду.

Як йдеться в ухвалі, правоохоронцями викрито факти того, що посадвці TOB "ТРАКЦІЯ ІНФРА" під час виконання договорів про надання послуг з поточного ремонту автошляхів у м. Дніпрі шляхом завищення вартості ремонтних робіт та матеріалів привласнили бюджетні кошти територіальної громади м. Дніпра.

Зокрема, йдеться про договори між Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради в особі Михайла Лисенка та ТОВ "Тракція-Інфра" з наступними номерами:

- №29/01-2 на виконання поточного ремонту автошляхів на суму 100 млн грн;
- №01/06-2 на виконання послуг з поточного ремонту автошляхів на суму  214,3 млн грн;
- №30/08-1 на виконання поточного ремонту автошляхів на загальну суму 193,5 млн грн;
-  №18/06-1 на капітальний ремонт вул. Курчатова в м.Дніпрі на суму 126,5 млн грн.

Прокурор наголошує на тому, що під час перевірки тендерної документації встановлено, що ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА" не має досвіду виконання аналогічних робіт, оскільки була створена лише у 2016 році, основні засоби підприємства є орендованими, а власні відсутні. Тим більше, встановлено, що ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА" пов`язана з ТОВ "ЗАВОД МАЙСТЕР-ПРОФІ", відносно діяльності якого розслідується низка кримінальних проваджень. Також перелік, об`єми та вартість робіт, викладені в розрахунку договірної ціни, є вищими за вартість аналогічних робіт, які виконують інші аналогічні компанії, що було встановлено під час вивчення аналогічних договорів, укладених між іншими суб`єктами.

Нагадаємо, що за планом відкрити вулицю мали ще у жовтні 2018 року. Однак сталося це лише наприкінці грудня - робили це поспіхом, та ще й у несприятливу погоду. До того ж, на наступний день після огляду Філатовим об'єкта термін ремонту вулиці Курчатова продовжили ще на рік - до кінця 2019-го.

Наразі на відремонтованій вулиці Курчатова гинуть щойно висаджені рослини.

У свій час городничий Борис Філатов розхвалював ТОВ "ТРАКЦІЯ ІНФРА" та обіцяв, що ті будуть сумлінно виконувати свою роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...