App Store Google Play

Холодноярівці готові вступити у активну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI

12.08.2019 09:45
Холодноярівці готові вступити у активну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI

Механізований підрозділ 93 ОМБр Холодний Яр з Січеславщини готовий вступити в активну частину міжнародних навчань Combined Resolve XI, що проходять у Німеччині. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ОК «Схід».

Учасники навчань з 21 країни вже прибули до Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center – JMRC), що в місті Хоенфельс, Німеччина.

Механізована рота під керівництвом капітана Олександра Борща зі складу 93 ОМБр Холодний Яр Збройних Сил України готують техніку та озброєння до маневрів. Баки бойових машин дозаправлено, техніку та озброєння обладнано лазерною системою «Майлс».

Наступні пару днів «холодноярці» братимуть участь у практичних заняттях із заходів безпеки та тактичної медицини. Українські та американські інструктори також проведуть тренінг щодо застосування системи «Майлс», що лазером імітує стрільбу одночасно з пострілами холостими набоями та фіксує влучення в ціль.

Поруч з підготовкою техніки та озброєння, штаби розпочали роботу з опрацювання детальних планів маневрів. Українську механізовану роту включено до механізованого батальйону США у складі сил BLUFOR.

У багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII (Спільні зусилля ХІІ) братимуть участь близько 5000 військовослужбовців з 21 країни. Навчання Combined Resolve проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...