App Store Google Play

Холодноярівці готові вступити у активну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI

12.08.2019 09:45
Холодноярівці готові вступити у активну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI

Механізований підрозділ 93 ОМБр Холодний Яр з Січеславщини готовий вступити в активну частину міжнародних навчань Combined Resolve XI, що проходять у Німеччині. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ОК «Схід».

Учасники навчань з 21 країни вже прибули до Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center – JMRC), що в місті Хоенфельс, Німеччина.

Механізована рота під керівництвом капітана Олександра Борща зі складу 93 ОМБр Холодний Яр Збройних Сил України готують техніку та озброєння до маневрів. Баки бойових машин дозаправлено, техніку та озброєння обладнано лазерною системою «Майлс».

Наступні пару днів «холодноярці» братимуть участь у практичних заняттях із заходів безпеки та тактичної медицини. Українські та американські інструктори також проведуть тренінг щодо застосування системи «Майлс», що лазером імітує стрільбу одночасно з пострілами холостими набоями та фіксує влучення в ціль.

Поруч з підготовкою техніки та озброєння, штаби розпочали роботу з опрацювання детальних планів маневрів. Українську механізовану роту включено до механізованого батальйону США у складі сил BLUFOR.

У багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII (Спільні зусилля ХІІ) братимуть участь близько 5000 військовослужбовців з 21 країни. Навчання Combined Resolve проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...