App Store Google Play

Холодноярівці готові вступити у активну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI

12 Серпня 09:45
Холодноярівці готові вступити у активну фазу міжнародних навчань Combined Resolve XI

Механізований підрозділ 93 ОМБр Холодний Яр з Січеславщини готовий вступити в активну частину міжнародних навчань Combined Resolve XI, що проходять у Німеччині. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ОК «Схід».

Учасники навчань з 21 країни вже прибули до Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center – JMRC), що в місті Хоенфельс, Німеччина.

Механізована рота під керівництвом капітана Олександра Борща зі складу 93 ОМБр Холодний Яр Збройних Сил України готують техніку та озброєння до маневрів. Баки бойових машин дозаправлено, техніку та озброєння обладнано лазерною системою «Майлс».

Наступні пару днів «холодноярці» братимуть участь у практичних заняттях із заходів безпеки та тактичної медицини. Українські та американські інструктори також проведуть тренінг щодо застосування системи «Майлс», що лазером імітує стрільбу одночасно з пострілами холостими набоями та фіксує влучення в ціль.

Поруч з підготовкою техніки та озброєння, штаби розпочали роботу з опрацювання детальних планів маневрів. Українську механізовану роту включено до механізованого батальйону США у складі сил BLUFOR.

У багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII (Спільні зусилля ХІІ) братимуть участь близько 5000 військовослужбовців з 21 країни. Навчання Combined Resolve проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...