App Store Google Play

На ж/м Парус закинули ремонт вулиці, який мешканцям обіцяв Філатов

09.08.2019 16:30
На ж/м Парус закинули ремонт вулиці, який мешканцям обіцяв Філатов

Вулицю Гідропаркову в Дніпрі почали ремонтувати ще у квітні цього року. Початок робіт інспектував сам міський голова Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко. Втім, станом на серпень роботи з оновлення вулиці зупинилися. Дніпряни відзначають, що техніка не працює там ще з квітня. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на допис Євгена Удовиченка у Facebook.

Як зазначається, з моменту спорудження на початку 1980-х вулиця Гідропаркова більше не бачила ремонту. На початку року місцеві мешканці зібрали необхідну кількість підписів аби міська влада нарешті звернула увагу на вулицію. Згодом міськрада проголосувала за початок ремонту Гідропаркової. Ба більше, проінспектувати перебіг ремонтних робіт завітали "перші особи" міста Борис Філатов та Михайло Лисенко.

"5 квітня 2019 міський голова Борис Філатов спільно з главою ЖКГ міста Михайлом Лисенко, його заступниками та журналістами проінспектували вулицю. Обіцяли 3 кілометри нового бордюру і близько 8 тисяч кв. метрів асфальтобетонного покриття. Привести в порядок газони, встановити нове вуличне освітлення, почистити зливову каналізацію", - пише Євген Удовиченко.

Втім, на цій піар-акції міської влади усі роботи і завершилися.

"Все це було в квітні, ось тільки в квітні всі роботи і закінчилися, асфальт і бордюрний камінь поклали вздовж будинку №1 та на цьому всі роботи закінчилися. Техніка виїхала, бордюри в палетах покидали на місці ремонту", - пише дніпрянин.

Зазначається, що уздовж першого будинку провели укладання нового асфальту з заміною бордюрного каменю та зниженням його перед під'їздом, під сміттєві контейнери були зроблені "кишені". Втім, вже у кінці першого будинку можна побачити, що на цьому місці всі роботи і закінчуються, в проїзді між будинками 1 та 9 не доробили навіть тротуар для пішоходів. Далі вздовж 9 будинку, щось розкопано і кинуто. Уздовж будинків 11, 15 і 17 ніяких робіт не проводилося зовсім. Можна помітити лише відновлене освітлення і дроти на стовпах.

"Зайдемо всередину будь-якого двору з цих будинків і подивимося на стан внутрішньодворової дороги, стан жахливий. Будемо сподіватися, що однією фотосесією від 5 квітня 2019 ця вся історія не закінчиться і жителі цієї вулиці отримувають свій обіцяний ремонт. Будемо і далі стежити за розвитком подій", - підсумував Євген Удовиченко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...