App Store Google Play

На ж/м Парус закинули ремонт вулиці, який мешканцям обіцяв Філатов

9 Серпня 16:30
На ж/м Парус закинули ремонт вулиці, який мешканцям обіцяв Філатов

Вулицю Гідропаркову в Дніпрі почали ремонтувати ще у квітні цього року. Початок робіт інспектував сам міський голова Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко. Втім, станом на серпень роботи з оновлення вулиці зупинилися. Дніпряни відзначають, що техніка не працює там ще з квітня. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на допис Євгена Удовиченка у Facebook.

Як зазначається, з моменту спорудження на початку 1980-х вулиця Гідропаркова більше не бачила ремонту. На початку року місцеві мешканці зібрали необхідну кількість підписів аби міська влада нарешті звернула увагу на вулицію. Згодом міськрада проголосувала за початок ремонту Гідропаркової. Ба більше, проінспектувати перебіг ремонтних робіт завітали "перші особи" міста Борис Філатов та Михайло Лисенко.

"5 квітня 2019 міський голова Борис Філатов спільно з главою ЖКГ міста Михайлом Лисенко, його заступниками та журналістами проінспектували вулицю. Обіцяли 3 кілометри нового бордюру і близько 8 тисяч кв. метрів асфальтобетонного покриття. Привести в порядок газони, встановити нове вуличне освітлення, почистити зливову каналізацію", - пише Євген Удовиченко.

Втім, на цій піар-акції міської влади усі роботи і завершилися.

"Все це було в квітні, ось тільки в квітні всі роботи і закінчилися, асфальт і бордюрний камінь поклали вздовж будинку №1 та на цьому всі роботи закінчилися. Техніка виїхала, бордюри в палетах покидали на місці ремонту", - пише дніпрянин.

Зазначається, що уздовж першого будинку провели укладання нового асфальту з заміною бордюрного каменю та зниженням його перед під'їздом, під сміттєві контейнери були зроблені "кишені". Втім, вже у кінці першого будинку можна побачити, що на цьому місці всі роботи і закінчуються, в проїзді між будинками 1 та 9 не доробили навіть тротуар для пішоходів. Далі вздовж 9 будинку, щось розкопано і кинуто. Уздовж будинків 11, 15 і 17 ніяких робіт не проводилося зовсім. Можна помітити лише відновлене освітлення і дроти на стовпах.

"Зайдемо всередину будь-якого двору з цих будинків і подивимося на стан внутрішньодворової дороги, стан жахливий. Будемо сподіватися, що однією фотосесією від 5 квітня 2019 ця вся історія не закінчиться і жителі цієї вулиці отримувають свій обіцяний ремонт. Будемо і далі стежити за розвитком подій", - підсумував Євген Удовиченко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...