App Store Google Play

Дніпрянка прикрашає під'їзди будинків якравими малюнками

9 Серпня 09:45
Дніпрянка прикрашає під'їзди будинків якравими малюнками

Художниця Вікторія Тимошенко власними руками перетворює стіни та вхідні двері житлових будинків у полотно з яскравими малюнками та візерунками в петриківському стилі. Про це у соцмережах розповідають вдячні мешканці вулиці Калинової у Дніпрі, передає Дніпроград.

Протягом останнього часу художниця встигла прикрасити одразу декілька під'їздів, чим викликає захоплення у своїх сусідів.

"На вул.Калинова 61 таку красу малює на під'їздах талановита художниця. Розфарбовує наші сірі будні яскравими фарбами", - коментує одну із робіт дніпрянка Вікторія Коновальська. 

Сама художниця також ділиться результатами своєї роботи зі своїми читатачами у соцмережах. При цьому вона відзначає, що робить свій будинок яскравішим за підтримки небайдужих сусідів.

"Наш будинок найкращій в Дніпрі. Я дуже задоволена результатом своєї роботи і не тільки я. Дякую всім хто мене зустрічає посмішками, мловами вдячності і з радістю роздивляється малюнки", - пише Вікторія Тимошенко.

Таким чином, художниця доводить, що лише одна людина може подарувати радість сотням інших й значно покращити вигляд своєї домівки. Для цього небхідне лише бажання і натхнення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...