App Store Google Play

Дніпрянка прикрашає під'їзди будинків якравими малюнками

9 Серпня 09:45
Дніпрянка прикрашає під'їзди будинків якравими малюнками

Художниця Вікторія Тимошенко власними руками перетворює стіни та вхідні двері житлових будинків у полотно з яскравими малюнками та візерунками в петриківському стилі. Про це у соцмережах розповідають вдячні мешканці вулиці Калинової у Дніпрі, передає Дніпроград.

Протягом останнього часу художниця встигла прикрасити одразу декілька під'їздів, чим викликає захоплення у своїх сусідів.

"На вул.Калинова 61 таку красу малює на під'їздах талановита художниця. Розфарбовує наші сірі будні яскравими фарбами", - коментує одну із робіт дніпрянка Вікторія Коновальська. 

Сама художниця також ділиться результатами своєї роботи зі своїми читатачами у соцмережах. При цьому вона відзначає, що робить свій будинок яскравішим за підтримки небайдужих сусідів.

"Наш будинок найкращій в Дніпрі. Я дуже задоволена результатом своєї роботи і не тільки я. Дякую всім хто мене зустрічає посмішками, мловами вдячності і з радістю роздивляється малюнки", - пише Вікторія Тимошенко.

Таким чином, художниця доводить, що лише одна людина може подарувати радість сотням інших й значно покращити вигляд своєї домівки. Для цього небхідне лише бажання і натхнення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...