App Store Google Play

Стадіон у Новомосковську реконструюють майже за 200 млн грн

8 Серпня 13:15
Стадіон у Новомосковську реконструюють майже за 200 млн грн

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 5 серпня за результатами тендеру замовив ТОВ «СК «Стройінвест» реконструкцію стадіону «Металург» у місті Новомосковську за 191,33 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року по вул. Паланочна, 6 мають реконструювати стадіон, сантехспоруду та глядацькі трибуни із вбудованими приміщеннями, влаштувати відеоспостереження території та під трибунних приміщень, огорожу та блискавкозахист опор освітлення.

За підсумковою відомістю без доставки і ПДВ, натуральний рулонний газон невідомого складу загальною вартістю 6,06 млн грн. коштує 720 грн./кв. м. У травні КП «Центральний парк культури та відпочинку імені Максима Горького» Харківської міськради замовило рулонний газон у складі рослин тонконіг – 40 %, повзуча червона костриця – 30 %, райграс пасовищний – 30% по 195 грн./кв. м з урахуванням робіт з укладки, що принаймні втричі дешевше.

Природний рядовий пісок замовили по 600 грн./куб. м, що принаймні вдвічі дорожче від середньої ринкової ціни у 250 грн./куб. м.

Гарячекатана арматурна сталь різних класів коштує 24-27 тис грн./т. На інших тендерах її можна знайти в середньому на третину дешевше – наприклад, по 19 тис грн./т.

Пластикові сидіння для трибун із невідомими характеристиками і виробником придбали по 292 грн./шт. Це на чверть дешевше від полімерних крісел УК-19 по 374 грн./шт., які Кам’янська міськрада нещодавно заклала в кошторис будівництва палацу спорту.

Чотирнадцять світлодіодних прожекторів Alum Side Airport Light 800W 92000Lm IP85 обійдуться у 101 тис грн./шт. У відкритих джерелах немає ринкових цін цих приладів.

Гарантійний строк становить десять років. На заробітну плату піде 16,40 млн грн., тобто 10% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 1,92 млн грн. Ціна угоди всього на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 192,70 млн грн.

Засновником і директором дніпровської «СК «Стройінвест» є Денис Островський, а підписантом – Юрій Кравченко.

Островський володіє ТОВ фірма «ВЛК» із радником, а до того – заступникомдиректора КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міськради Павлом Похвалітовим. Останній також був відомий як начальник Дніпровського центру телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» і працівник ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас».

Островський був засновником нині ліквідованих ТОВ «Вітолір» сам і ГО «Нова сила» з Андрієм Чеботарьовим та Іваном Лайваном. Лайван керував КолП «Дніпроуніверсал», директором якого нині є Лариса Островська, а засновником – Дмитро Герасимов.

Із 2015 року переможець отримав підрядів переважно у Департаменту на 1,32 млрд грн.

Єдиним конкурентом було ПрАТ «Аграрно-виробниче підприємство «Содружество», причому ніхто не знижував ціну на аукціоні. Фірма із селища Слобожанське біля Дніпра належить Ірині Володимирівні та Денису Володимировичу Кононовим, а керує нею Володимир Іванович Кононов. Денис Кононов разом із Тетяною Олексіївною Кононовою є позапартійними депутатами селищної ради Слобожанського. У 2010 році обоє пройшли туди від Партії регіонів. Сім’я Кононових прописана за однією адресою у Дніпрі.

Із 2008 року суперник отримав підрядів переважно у Департаменту на 735,50 млн грн.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...