App Store Google Play

На боротьбу з маршрутками Лисенку потрібно два з половиною роки

8 Серпня 08:45
На боротьбу з маршрутками Лисенку потрібно два з половиною роки

У Дніпровській міській раді оголосили початок реорганізації транспортної мережі. З першого жовтня цьогороку у Дніпрі вкотре перевірятимуть перевізників. У міськраді запевняють, що мета - прибрати малогабаритні маршрутки, аби замість них їздили автобуси великої місткості з кондиціонерами, в яких містянам буде комфортно та безпечно пересуватися. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДМР.

Заступник міського голови Михайло Лисенко обіцяє містянам, що "скотовозки" поборять за 2,5 роки, а тариф підніматимуть лише для перевізників з транспортом першого класу.

"Деякі дублюючі маршрути будуть ліквідовані, бо вони не дають змоги ефективно надавати послуги населенню. А на маршрути виходитимуть виключно автобуси першого класу з кондиціонерами. Звичайно, ситуація не зміниться в одну секунду – ми даємо на це 2-2,5 роки. У Дніпрі не буде «газелей» та «спринтерів». Тариф на проїзд поки переглядатися не буде. У майбутньому вартість проїзду переглядатиметься виключно для маршрутів з автобусами першого класу", - зазначив Михайло Лисенко.

У міськраді у черговий раз обіцяють, що будуть контролювати перевізників. Зокрема, там запевняють, що усі перевізники укладатимуть договори з клінінговими компаніями, аби тримати транспортні засоби у чистоті щодня. 

Нагадаємо, що на початку минулого року міськрада "кошмарила" перевізників у Дніпрі. Втім, раптові рейди не допомогли привести громадський транспорт у належний стан.  У місті продовжують горіти маршрутки та лякати своїм технічним станом пасажирів.

Лише за минулий рік можна згадати як на проспекті Богдана Хмельницького в маршрутці № 73, яка їхала з пасажирами, на ходу відпало колесо. Також в маршрутки №55 відлетіло заднє колесо. Перед цим у Дніпрі на маршруті №136 курсував автобус без скла біля пасажирського сидіння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...