App Store Google Play

Філатов переконує, що метро в Дніпрі будується "за найшвидшою технологією в Європі"

8 Серпня 15:30
Філатов переконує, що метро в Дніпрі будується "за найшвидшою технологією в Європі"

Міський голова Дніпра Борис Філатов запевняє, що вже другий рік метро у Дніпрі будується за "за найшвидшою технологією в Європі". Втім, за два роки на жодному зі стволів так і не досягли необхідного горизонту аби почати їх з'єднання між собою. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу міськради.

Після того, як у стволі майбутньої станції "Театральна" потонув екскаватор й зупинилося проходження, городничий продовжує запевняти містян, що "все іде за планом".

"Після того, як на початку вересня ми вийдемо на нульову відмітку, можна буде йти вже перпендикулярно. Ствол робиться,  аби якомога швидше та ефективніше діставати породу. Це дозволить значно пришвидшити роботи", - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Зокрема, сьогодні Борис Філатов обіцяє, що на нульову відмітку вийдуть у вересні. Водночас на початку року його заступник Михайло Лисенко обіцяв, що на нульову відмітку будівельники вийдуть у квітні, тобто чотири місяці тому.

Також Філатов повідомив, що будівельному майданчику використовують спеціально спроєктовану техніку, котра здатна працювати з високою швидкістю. Втім про що саме йде мова міський голова не пояснив. За його словами метро у Дніпрі будують за "новоавстрійським" методом, який є "найшвидшим у Європі". Втім, як можна побачити, за два роки активного будівництва цей найшвидший метод так і не допоміг дістатися нульвої відмітки.

"Є технологія, яку вперше застосовують в Україні. Вона дозволяє підіймати на поверхню приблизно у п’ятнадцять разів більше породи, порівняно з методом, який використовували за часів Радянського Союзу", - у свою чергу переконує менеджер проєктів компанії "Limak" Мустафа Толга Ергін.

У свій час подібні інноваційні методи будівництва застосовувалися і під час ремонту Центрального мосту. Тоді у міськраді також запевняли, що ремонт переправи триватиме не більше року. Натомість, містяни вже третій рік очікують завершення ремонту, в той час коли з бюджету на це витратили вже більше півмільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...