App Store Google Play

Філатов переконує, що метро в Дніпрі будується "за найшвидшою технологією в Європі"

8 Серпня 15:30
Філатов переконує, що метро в Дніпрі будується "за найшвидшою технологією в Європі"

Міський голова Дніпра Борис Філатов запевняє, що вже другий рік метро у Дніпрі будується за "за найшвидшою технологією в Європі". Втім, за два роки на жодному зі стволів так і не досягли необхідного горизонту аби почати їх з'єднання між собою. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу міськради.

Після того, як у стволі майбутньої станції "Театральна" потонув екскаватор й зупинилося проходження, городничий продовжує запевняти містян, що "все іде за планом".

"Після того, як на початку вересня ми вийдемо на нульову відмітку, можна буде йти вже перпендикулярно. Ствол робиться,  аби якомога швидше та ефективніше діставати породу. Це дозволить значно пришвидшити роботи", - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Зокрема, сьогодні Борис Філатов обіцяє, що на нульову відмітку вийдуть у вересні. Водночас на початку року його заступник Михайло Лисенко обіцяв, що на нульову відмітку будівельники вийдуть у квітні, тобто чотири місяці тому.

Також Філатов повідомив, що будівельному майданчику використовують спеціально спроєктовану техніку, котра здатна працювати з високою швидкістю. Втім про що саме йде мова міський голова не пояснив. За його словами метро у Дніпрі будують за "новоавстрійським" методом, який є "найшвидшим у Європі". Втім, як можна побачити, за два роки активного будівництва цей найшвидший метод так і не допоміг дістатися нульвої відмітки.

"Є технологія, яку вперше застосовують в Україні. Вона дозволяє підіймати на поверхню приблизно у п’ятнадцять разів більше породи, порівняно з методом, який використовували за часів Радянського Союзу", - у свою чергу переконує менеджер проєктів компанії "Limak" Мустафа Толга Ергін.

У свій час подібні інноваційні методи будівництва застосовувалися і під час ремонту Центрального мосту. Тоді у міськраді також запевняли, що ремонт переправи триватиме не більше року. Натомість, містяни вже третій рік очікують завершення ремонту, в той час коли з бюджету на це витратили вже більше півмільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...