App Store Google Play

Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

08.08.2019 09:30
Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

Цими вихідними екскурсійний клуб "Дніпро" запрошує дніпрян стати учасниками добової подорожі до унікального ландшафтного заказника Мамай-Гора під час якої можна буде подивитися на захоплюючий зорепад Персеїд. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Зокрема, під час подорожі мандрівники відвідають місце археологічних розкопок, де свої дослідження проводять науковці Запорізького національного університету. 

"Запорізькі активісти завдяки спільнокошту прискорюють дослідження курганів Мамай-Гори, бо ця унікальна пам'ятка археології поступово сповзає у Каховське водосховище. Цей процес зупинити неможливо, а отже в найближчому майбутньому є імовірність її не побачити", - зазначається в анонсі.

У подорожі можна буде дізнатися про державу могутнього скіфського царя Атея, а також відвідати два музеї з цікавими скіфськими старожитностями.

Як хороший бонус, за умов спокійної води можна буде покупатися в Каховському морі,

Завершенням подорожі стане спільна зустрі заходу Сонця над Каховським морем та спостереження за зорепадом в районі сузір'я Персеїдів. 

"Умови відпочинку - польові, беріть теплий одяг на ніч, карематики для сидіння (можна і пледи додатково), воду в подорож та обід з собою на першу половину дня! В таборі археологів на нас чекатиме польова кухня - повечеряємо на природі. Збір: площа Вокзальна в Дніпрі (можливо приєднатися друзям із Запоріжжя) о 7-50," - зазначають організатори.

Повернення 11 серпня (неділя) до 7-00 ранку

Ціна пізнавальної експедиції: 600 грн/особи. В цю вартість входить 500 км подорожі автобусом, послуги екскурсоводів, квитки до музеїв та вечеря в експедиції.

Детальніше ознайомитися з інформацією про подорож та зв'язатися з організаторами можна на сторінці заходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...