App Store Google Play

Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

08.08.2019 09:30
Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

Цими вихідними екскурсійний клуб "Дніпро" запрошує дніпрян стати учасниками добової подорожі до унікального ландшафтного заказника Мамай-Гора під час якої можна буде подивитися на захоплюючий зорепад Персеїд. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Зокрема, під час подорожі мандрівники відвідають місце археологічних розкопок, де свої дослідження проводять науковці Запорізького національного університету. 

"Запорізькі активісти завдяки спільнокошту прискорюють дослідження курганів Мамай-Гори, бо ця унікальна пам'ятка археології поступово сповзає у Каховське водосховище. Цей процес зупинити неможливо, а отже в найближчому майбутньому є імовірність її не побачити", - зазначається в анонсі.

У подорожі можна буде дізнатися про державу могутнього скіфського царя Атея, а також відвідати два музеї з цікавими скіфськими старожитностями.

Як хороший бонус, за умов спокійної води можна буде покупатися в Каховському морі,

Завершенням подорожі стане спільна зустрі заходу Сонця над Каховським морем та спостереження за зорепадом в районі сузір'я Персеїдів. 

"Умови відпочинку - польові, беріть теплий одяг на ніч, карематики для сидіння (можна і пледи додатково), воду в подорож та обід з собою на першу половину дня! В таборі археологів на нас чекатиме польова кухня - повечеряємо на природі. Збір: площа Вокзальна в Дніпрі (можливо приєднатися друзям із Запоріжжя) о 7-50," - зазначають організатори.

Повернення 11 серпня (неділя) до 7-00 ранку

Ціна пізнавальної експедиції: 600 грн/особи. В цю вартість входить 500 км подорожі автобусом, послуги екскурсоводів, квитки до музеїв та вечеря в експедиції.

Детальніше ознайомитися з інформацією про подорож та зв'язатися з організаторами можна на сторінці заходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....