App Store Google Play

Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

8 Серпня 09:30
Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

Цими вихідними екскурсійний клуб "Дніпро" запрошує дніпрян стати учасниками добової подорожі до унікального ландшафтного заказника Мамай-Гора під час якої можна буде подивитися на захоплюючий зорепад Персеїд. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Зокрема, під час подорожі мандрівники відвідають місце археологічних розкопок, де свої дослідження проводять науковці Запорізького національного університету. 

"Запорізькі активісти завдяки спільнокошту прискорюють дослідження курганів Мамай-Гори, бо ця унікальна пам'ятка археології поступово сповзає у Каховське водосховище. Цей процес зупинити неможливо, а отже в найближчому майбутньому є імовірність її не побачити", - зазначається в анонсі.

У подорожі можна буде дізнатися про державу могутнього скіфського царя Атея, а також відвідати два музеї з цікавими скіфськими старожитностями.

Як хороший бонус, за умов спокійної води можна буде покупатися в Каховському морі,

Завершенням подорожі стане спільна зустрі заходу Сонця над Каховським морем та спостереження за зорепадом в районі сузір'я Персеїдів. 

"Умови відпочинку - польові, беріть теплий одяг на ніч, карематики для сидіння (можна і пледи додатково), воду в подорож та обід з собою на першу половину дня! В таборі археологів на нас чекатиме польова кухня - повечеряємо на природі. Збір: площа Вокзальна в Дніпрі (можливо приєднатися друзям із Запоріжжя) о 7-50," - зазначають організатори.

Повернення 11 серпня (неділя) до 7-00 ранку

Ціна пізнавальної експедиції: 600 грн/особи. В цю вартість входить 500 км подорожі автобусом, послуги екскурсоводів, квитки до музеїв та вечеря в експедиції.

Детальніше ознайомитися з інформацією про подорож та зв'язатися з організаторами можна на сторінці заходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...