App Store Google Play

Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

8 Серпня 09:30
Дніпрян запрошують відвідати Мамай-Гору та подивитися на зорепад Персеїд

Цими вихідними екскурсійний клуб "Дніпро" запрошує дніпрян стати учасниками добової подорожі до унікального ландшафтного заказника Мамай-Гора під час якої можна буде подивитися на захоплюючий зорепад Персеїд. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Зокрема, під час подорожі мандрівники відвідають місце археологічних розкопок, де свої дослідження проводять науковці Запорізького національного університету. 

"Запорізькі активісти завдяки спільнокошту прискорюють дослідження курганів Мамай-Гори, бо ця унікальна пам'ятка археології поступово сповзає у Каховське водосховище. Цей процес зупинити неможливо, а отже в найближчому майбутньому є імовірність її не побачити", - зазначається в анонсі.

У подорожі можна буде дізнатися про державу могутнього скіфського царя Атея, а також відвідати два музеї з цікавими скіфськими старожитностями.

Як хороший бонус, за умов спокійної води можна буде покупатися в Каховському морі,

Завершенням подорожі стане спільна зустрі заходу Сонця над Каховським морем та спостереження за зорепадом в районі сузір'я Персеїдів. 

"Умови відпочинку - польові, беріть теплий одяг на ніч, карематики для сидіння (можна і пледи додатково), воду в подорож та обід з собою на першу половину дня! В таборі археологів на нас чекатиме польова кухня - повечеряємо на природі. Збір: площа Вокзальна в Дніпрі (можливо приєднатися друзям із Запоріжжя) о 7-50," - зазначають організатори.

Повернення 11 серпня (неділя) до 7-00 ранку

Ціна пізнавальної експедиції: 600 грн/особи. В цю вартість входить 500 км подорожі автобусом, послуги екскурсоводів, квитки до музеїв та вечеря в експедиції.

Детальніше ознайомитися з інформацією про подорож та зв'язатися з організаторами можна на сторінці заходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...