App Store Google Play

Мішалов розповів, як вартість ремонту Центрального мосту зросла втричі

07.08.2019 12:45
 Мішалов розповів, як вартість ремонту Центрального мосту зросла втричі

Сьогодні, 7 серпня, В’ячеслав Мішалов, екс-секретар Дніпровської міської ради та син власника компанії, яка починала капітальний ремонт Центрального мосту, розповів дніпрянам про деталі виконання цих робіт та зауважив, що після зміни генпідрядника вартість робіт зросла на 300%. Про це Мішалов розповів у власному відеоблозі на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Свою промову В’ячеслав Мішалов почав з того, що капітальний ремонт Центрального мосту розпочинався за проектом, який розробляли ще при попередньому скликанні міської ради.

“Проект був достатньо сирий і зроблений неякісно, тому що проектанти в момент проектування не робили якісного інструментального обстеження, не зупиняли роботу мосту, не розкривали для того, аби зрозуміти що відбувається всередині”, - розповідає Мішалов.

Він додає, що коли фірма його батька перемогла у тендері, вартість капітального ремонту складала 177 мільйонів гривень. Втім, після початку робіт були виявлені додаткові дефекти. Відповідна експертиза зробила висновки, на основі яких ремонт став дорожчим. Підсумкова вартість робіт була оцінена у 249 мільйонів.

“Після того, як фірма, пов’язана з моїм батьком, виконала 40% робіт й отримала за це 76 мільйонів із 249, відбулася зміна підрядника. Прийшов новий підрядник й отримав приблизно 450 мільйонів гривень на те, щоб завершити міст. Це дає нам цифру в 20 тисяч гривень за один квадратний метр, або зростання ціни в три рази”, - зауважує екс-секретар міськради.

Вартість одного квадратного метра у першого підрядника коштувала приблизно 6 тисяч гривень.

“Виходить, що був поганий Мішалов, купа активістів кричали та виступали, писали в інтернеті. Мішалов пішов — всі затихли й заховалися під лавку. Об’єктивно міст став коштувати втричі дорожче і всі сидять спокійно. І після цього товариш Філатов бігає й пише заяви? Борисе Альбертовичу, не бігайте, просто дайте посилання на це відео і все”, - підсумував В’ячеслав Мішалов.

У своєму відеоблозі Мішалов також демонструє розрахунки, завдяки яким і можна зрозуміти наскільки подорожчав ремонт мосту.

“20 300 грн і 6 735 грн за квадратний метр. Порівняйте ці цифри, будь ласка. Це подорожчання на 300%. Про це Борис Альбертович чомусь забуває сказати, але вочевидь так треба. Втім, я впевнений, що правоохоронні органи можуть поставити питання чи можна було так або ж обійтися першою цифрою. Досить вже цього цирку. Я буду розкладати на запчастини кожну вашу брехню. Вся історія з мостом це історія куди ділися 450 мільйонів гривень, які звідти підуть незрозуміло як і незрозуміло за що. Це просто звичайне шахрайство з грошима”, - підсумував В’ячеслав Мішалов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...