App Store Google Play

Лівобережний підрозділ міграційної служби в Дніпрі переїхав у менш доступну локацію

06.08.2019 12:30
Лівобережний підрозділ міграційної служби в Дніпрі переїхав у менш доступну локацію

Вчора, 5 серпня, у Дніпрі за адресою пр. Мануйлівський, 31 в будівлі Амур-Нижньодніпровської районної ради відкрився підрозділ Державної міграційної служби. Присутнім презентували нове приміщення з сучасним обладнанням, яке відповідає всім необхідним вимогам. А також урочисто вручили 14-річним громадянам України паспорта - ID-карти нового зразка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ІА «МОСТ-ДНІПРО».

Виконуюча обов'язки начальника головного управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області Світлана Куляба розповіла, які послуги надає служба, а також зазначила, що робота по документуванню громадян має на увазі не тільки якісне надання адміністративних послуг, а й надання цих послуг в комфортних умовах.

«Одним з головних напрямків роботи Державної міграційної служби в Дніпропетровській області є надання адміністративних послуг населенню. Це оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення звичайного паспорта громадянина України - ID-карти. Також ми працюємо з іноземними громадянами, які подають до нас документи для того, щоб стати громадянами України, або документи для отримання посвідки на тимчасове та постійне проживання. Робота з документування громадян має на увазі не тільки якісне надання послуг, а й надання цих послуг в комфортних умовах. І сьогодні ми традиційно, як і щороку, міняємо місцезнаходження наших підрозділів, переїжджаємо в більш зручні офіси, комфортні для надання послуг населенню», - зазначила вона.

Також Куляба додала, що підрозділ ДМС в АНД районі працює з вівторка по суботу з 9:00 до 18:00. Вихідні - неділя і понеділок.

Заступник глави Амур-Нижньодніпровського ради в місті Дніпро Андрій Борисенко сказав, що основним завданням Державної міграційної служби є створення громадянам комфортних умов для отримання адміністративних послуг. І сьогодні старт роботи Державної міграційної служби в новому форматі.

За його словами, основним завданням ДМС та місцевого самоврядування є створення комфортних умов для отримання адміністративних послуг. Адже якісні послуги полягають в їх наданні, в приміщенні, яке "відповідає всім сучасним вимогам". 

Нагадаємо, раніше лівобережне відділення ДМС працювало на вулиці Кожм'яки неподалік від доступного всіма видами транспорту Слобожанського проспекту. Тепер же більшість мешканців навіть прилеглого АНД району мають добиратися з пересадками на Мануйлівський проспект до райради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...