App Store Google Play

Лівобережний підрозділ міграційної служби в Дніпрі переїхав у менш доступну локацію

6 Серпня 12:30
Лівобережний підрозділ міграційної служби в Дніпрі переїхав у менш доступну локацію

Вчора, 5 серпня, у Дніпрі за адресою пр. Мануйлівський, 31 в будівлі Амур-Нижньодніпровської районної ради відкрився підрозділ Державної міграційної служби. Присутнім презентували нове приміщення з сучасним обладнанням, яке відповідає всім необхідним вимогам. А також урочисто вручили 14-річним громадянам України паспорта - ID-карти нового зразка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ІА «МОСТ-ДНІПРО».

Виконуюча обов'язки начальника головного управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області Світлана Куляба розповіла, які послуги надає служба, а також зазначила, що робота по документуванню громадян має на увазі не тільки якісне надання адміністративних послуг, а й надання цих послуг в комфортних умовах.

«Одним з головних напрямків роботи Державної міграційної служби в Дніпропетровській області є надання адміністративних послуг населенню. Це оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення звичайного паспорта громадянина України - ID-карти. Також ми працюємо з іноземними громадянами, які подають до нас документи для того, щоб стати громадянами України, або документи для отримання посвідки на тимчасове та постійне проживання. Робота з документування громадян має на увазі не тільки якісне надання послуг, а й надання цих послуг в комфортних умовах. І сьогодні ми традиційно, як і щороку, міняємо місцезнаходження наших підрозділів, переїжджаємо в більш зручні офіси, комфортні для надання послуг населенню», - зазначила вона.

Також Куляба додала, що підрозділ ДМС в АНД районі працює з вівторка по суботу з 9:00 до 18:00. Вихідні - неділя і понеділок.

Заступник глави Амур-Нижньодніпровського ради в місті Дніпро Андрій Борисенко сказав, що основним завданням Державної міграційної служби є створення громадянам комфортних умов для отримання адміністративних послуг. І сьогодні старт роботи Державної міграційної служби в новому форматі.

За його словами, основним завданням ДМС та місцевого самоврядування є створення комфортних умов для отримання адміністративних послуг. Адже якісні послуги полягають в їх наданні, в приміщенні, яке "відповідає всім сучасним вимогам". 

Нагадаємо, раніше лівобережне відділення ДМС працювало на вулиці Кожм'яки неподалік від доступного всіма видами транспорту Слобожанського проспекту. Тепер же більшість мешканців навіть прилеглого АНД району мають добиратися з пересадками на Мануйлівський проспект до райради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...