App Store Google Play

30 військових з Січеславщини отримали гранти на навчання від ЄС

06.08.2019 22:00
30 військових з Січеславщини отримали гранти на навчання від ЄС

30 учасників АТО з Січеславщини отримали гранти до 400 евро від Євросоюзу. Кошти військові можуть використати на навчальні курси – підвищити свою кваліфікацію або здобути нову професію. Невдовзі отримати  гранти зможуть ще понад 30 військових. Про це повідомили в прес-службі ДніпроОДА, передає Дніпроград.

«Завдяки програмі, яку фінансує Євросоюз, учасники АТО можуть обрати курси за власним бажанням та отримати кошти на них. Це чудова можливість для професійного розвитку. Є нагода здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Нею вже скористалися 30 військових із Дніпропетровщини», - зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. 

Аби допомогти бійцям визначитися з тематикою курсів та скласти заявку на отримання гранту, для них проводять дводенний тренінг. Нині заняття у Дніпропетровській ОДА проходять понад 30 військових.

«Тренінг складається з кількох частин. Є психологічний блок. Робимо акцент на перетворенні військових навичок – аби бійці не знецінювали свій досвід. Розповідаємо і про те, як правильно написати резюме та презентувати себе на співбесіді», – пояснила Людмила Гордієнко – представниця ГО «Центр зайнятості вільних людей», яка розробила тренінг. 

Після тренінгу учасники подають заявку на грант. На навчання вони можуть отримати до 400 євро.    

«Раніше я працював у логістиці, а нині навчаюся на останньому курсі факультету права. На курсах хочу отримати додаткові знання з юриспруденції. Вже допомагаю військовим, права яких обмежили, але як любитель. Хочу займатися цим професійно», – розповів АТОвець, учасник тренінгу Андрій Мартинець. 

«Працював на металургійному комбінаті сталеваром, а тепер хочу бути майстром з ремонту складної побутової техніки. Хочу бути зайнятим, працювати і руками, і головою. Докласти максимум зусиль, щоб здобути освіту і бути корисним людям», – поділився АТОвець, учасник тренінгу Микола Зміївський.

Проект окрім Січеславщини втілюють ще в Київській та Львівській областях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...