App Store Google Play

На Січеславщині громадян мотивують брати участь у виборах

05.08.2019 08:00
На Січеславщині громадян мотивують брати участь у виборах

З лютого у Дніпропетровській області розпочалася реалізація соціального проекту «Твій голос вирішить все!», який впродовж дев`яти місяців реалізується Громадською організацією «Ти потрібен Україні» за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та за сприяння Посольства США в Україні, передає Дніпроград.

Проект орієнтований на категорію «18 +» та направлений на активізацію пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах народних депутатів України. При цьому, варто вказати, що проект аполітичний.

Як розповідає Лілія Вірьовкіна, голова Громадської організації «Ти потрібен Україні», проект цікавий в першу чергу тим, що створений за принципом «рівний – рівному».

«Така форма дозволяє не так передати нові знання учасникам, як активізувати їх внутрішній потенціал. Впроваджувати цей проект ми будемо у всіх районних центрах Дніпропетровської області, можливо навіть проводитимемо у сільських місцевостях», – пояснює вона та додає, що наразі триває формування населених пунктів, мешканці яких бажають взяти участь у проекті.

В першу чергу, такі заходи мають бути цікавими для навчальних закладів всіх видів та форм власності, де навчаються повнолітні учні/студенти. Громадською організацією направлені відповідні листи для узгодження Департаменту освіти та науки та Управлінню молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Голова ГО також наголошує, що реалізація проекту передбачає два етапи: одноденний тренінг в ігровій формі, під час якого будуть створені ініціативні групи-команди, та відкритого конкурсу між цими командами за для створення матеріалу/роботи в напрямку активізації пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах (соціальна реклама, флешмоб тощо). Звичайно, команда переможець отримує приємні подарунки. 

Аби взяти участь у проекті, можна зв'затися з організаторами у Facebook.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...