App Store Google Play

На Січеславщині громадян мотивують брати участь у виборах

5 Серпня 08:00
На Січеславщині громадян мотивують брати участь у виборах

З лютого у Дніпропетровській області розпочалася реалізація соціального проекту «Твій голос вирішить все!», який впродовж дев`яти місяців реалізується Громадською організацією «Ти потрібен Україні» за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та за сприяння Посольства США в Україні, передає Дніпроград.

Проект орієнтований на категорію «18 +» та направлений на активізацію пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах народних депутатів України. При цьому, варто вказати, що проект аполітичний.

Як розповідає Лілія Вірьовкіна, голова Громадської організації «Ти потрібен Україні», проект цікавий в першу чергу тим, що створений за принципом «рівний – рівному».

«Така форма дозволяє не так передати нові знання учасникам, як активізувати їх внутрішній потенціал. Впроваджувати цей проект ми будемо у всіх районних центрах Дніпропетровської області, можливо навіть проводитимемо у сільських місцевостях», – пояснює вона та додає, що наразі триває формування населених пунктів, мешканці яких бажають взяти участь у проекті.

В першу чергу, такі заходи мають бути цікавими для навчальних закладів всіх видів та форм власності, де навчаються повнолітні учні/студенти. Громадською організацією направлені відповідні листи для узгодження Департаменту освіти та науки та Управлінню молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Голова ГО також наголошує, що реалізація проекту передбачає два етапи: одноденний тренінг в ігровій формі, під час якого будуть створені ініціативні групи-команди, та відкритого конкурсу між цими командами за для створення матеріалу/роботи в напрямку активізації пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах (соціальна реклама, флешмоб тощо). Звичайно, команда переможець отримує приємні подарунки. 

Аби взяти участь у проекті, можна зв'затися з організаторами у Facebook.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...