App Store Google Play

Мішалов порадив Філатову шукати місце у державі, з якої немає екстрадиції

5 Серпня 20:00
Мішалов порадив Філатову шукати місце у державі, з якої немає екстрадиції

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов відреагував на відеоблог міського голови Бориса Філатова, де той заявив, що хоче аби уся родина Мішалових опинилася у в'язниці. Свою відповідь городничому В'ячеслав Мішалов опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Коротку промову-анонс на адресу городничого екс-секретар почав з того, що назвав Філатова "вже колишнім мером".

"Ти колишній, тому що ще не зрозумів, що тобі вже час шукати місце на мапі, звідки немає екстрадиції. Або як мінімум шукати єврейські корені", - сказав В'ячеслав Мішалов.

Мішалов зазначає, що два роки тому він пішов з посади секретаря міськради "по-тихому", адже тоді Борис Філатов боявся, що він скаже "забагато зайвого".

"Я пішов з посади секретаря міської ради два роки тому добровільно. Пішов тихо і спокійно, знаючи, що ти дуже хвилювався, аби я не сказав нічого зайвого. І я нічого не сказав, я спокійно пішов, закрив двері й забув про тебе. Я мовчав два роки через огиду до тебе. Але ти розумієш, що каса близько, і доведеться розраховуватис за всі ті речі, які ти натворив і набідокурив. Ти не знайшов нічого більш розумного, аніж згадати про мене через два роки. Геніально. Битися так битися", - звернувся до городничого В'ячеслав Мішалов.

Він також додав, що незабаром зробить все аби злочинні схеми Філатова донесені до публіки.

"Моя принципова позиція сьогодні така: зробити усе аби твої схеми по будівництво мосту, будівництво метро, усім схематозам, взятим на шию міськради кредитам, були дуже монотонно, спокійно розкладені та якісно донесені. Я звертаюся до всіх ЗМІ, що я готовий давати якісні коментарі по даним питанням", - заявив екс-секретар міськради.

Насамкінець В'ячеслав Мішалов звернувся до правоохоронців із закликом обмежити виїзд Філатова за межі України, адже той може переховуватись від правосуддя.

"Я звертаюся до органів слідства, до силовиків, правоохороців. Я розумію куди дивитися, звертайтеся. Вже зараз я прошу вас обмежити виїзд Філатова Бориса Альбертовича за межі України. Цей хлопець може втекти", - зазначив Мішалов.

Незабаром екс-секретар міської ради пообіцяв випустити першу серію, в якій буде детально розповідати про "схеми Філатова".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...