App Store Google Play

Мішалов порадив Філатову шукати місце у державі, з якої немає екстрадиції

5 Серпня 20:00
Мішалов порадив Філатову шукати місце у державі, з якої немає екстрадиції

Екс-секретар Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов відреагував на відеоблог міського голови Бориса Філатова, де той заявив, що хоче аби уся родина Мішалових опинилася у в'язниці. Свою відповідь городничому В'ячеслав Мішалов опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Коротку промову-анонс на адресу городничого екс-секретар почав з того, що назвав Філатова "вже колишнім мером".

"Ти колишній, тому що ще не зрозумів, що тобі вже час шукати місце на мапі, звідки немає екстрадиції. Або як мінімум шукати єврейські корені", - сказав В'ячеслав Мішалов.

Мішалов зазначає, що два роки тому він пішов з посади секретаря міськради "по-тихому", адже тоді Борис Філатов боявся, що він скаже "забагато зайвого".

"Я пішов з посади секретаря міської ради два роки тому добровільно. Пішов тихо і спокійно, знаючи, що ти дуже хвилювався, аби я не сказав нічого зайвого. І я нічого не сказав, я спокійно пішов, закрив двері й забув про тебе. Я мовчав два роки через огиду до тебе. Але ти розумієш, що каса близько, і доведеться розраховуватис за всі ті речі, які ти натворив і набідокурив. Ти не знайшов нічого більш розумного, аніж згадати про мене через два роки. Геніально. Битися так битися", - звернувся до городничого В'ячеслав Мішалов.

Він також додав, що незабаром зробить все аби злочинні схеми Філатова донесені до публіки.

"Моя принципова позиція сьогодні така: зробити усе аби твої схеми по будівництво мосту, будівництво метро, усім схематозам, взятим на шию міськради кредитам, були дуже монотонно, спокійно розкладені та якісно донесені. Я звертаюся до всіх ЗМІ, що я готовий давати якісні коментарі по даним питанням", - заявив екс-секретар міськради.

Насамкінець В'ячеслав Мішалов звернувся до правоохоронців із закликом обмежити виїзд Філатова за межі України, адже той може переховуватись від правосуддя.

"Я звертаюся до органів слідства, до силовиків, правоохороців. Я розумію куди дивитися, звертайтеся. Вже зараз я прошу вас обмежити виїзд Філатова Бориса Альбертовича за межі України. Цей хлопець може втекти", - зазначив Мішалов.

Незабаром екс-секретар міської ради пообіцяв випустити першу серію, в якій буде детально розповідати про "схеми Філатова".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...