App Store Google Play

У Дніпрі відкрили першу станцію з приймання вторсировини

04.08.2019 13:00
У Дніпрі відкрили першу станцію з приймання вторсировини

Скло, папір, метал та пластик тепер прийматимуть на станції сортування сміття у Дніпрі. Пункт спільними зусиллями відкрили ГО “Кольорові відра” та українська мережа супермаркетів. У перший день роботи біля станції навіть зібралася черга. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Дніпрянка Альона разом з активними мешканками свого подвір’я їхала з Фрунзенського на Покровський — дізналася, що тут відкривається станція прийому вторсировини. Привезла макулатуру, скляні пляшки та старі обкладинки для зошитів. 

"Хлопці, дівчата, у нас Андрійко, наш сусід, приносять.  Його молодший братик, він приносить нам пакети, отаке. А Наталка з мамою — вони нам пляшки. А Ріта з дідусем збирає. І спонукає це діточок, і взагалі вони бачать, що подвір’я чисте. І вони бачать якусь користь. То це дуже виховує екологічну культуру", - зазначає дніпрянка Альона.

Станцію заснувала громадська організація “Кольорові відра” спільно з українською мережею супермаркетів. За принесені відсортовані відходи люди отримують бали на власний рахунок торгової мережі. Подібні пункти вже працюють у Києві та Запоріжжі.

"Наприклад, за пластик люди отримують 500 балів, за кілограм. У фракцію пластику входить PET пляшка, вона повинна бути чистою та сухою, та навіть ще стиснутою. Входить побутова хімія з маркуванням HDPE 2, стрейч-плівка, термоусадка, і навіть поліетиленові пакети, проте не всі, лише такі, що більше ніж на 7 кілограмів", - розповіла Олена Малешко, представниця ГО “Кольорові відра”.

На станції також приймають тетра-паки, картонні стаканчики та папір, журнали та газети, скляні пляшки та банки і бляшанки. Зібрані відходи досортовують на додаткові фракції і віддають на переробку.

"Дуже багато упаковки, яка не піддається переробці. Наприклад, це полістерол. Що таке полістерол —  ми дуже часто купляємо пластиковий посуд, він не переробляється. Тому я заохочую людей, щоб його не купували", - додала Олена Малешко.

Зробити свій вклад у збереження природних ресурсів можна за адресою вулиця Юрія Кондратюка, 4. Станція працюватиме буднями з п’ятнадцятої до дев’ятнадцятої тридцять, вихідними — з дев’ятої до тринадцятої тридцять.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....