App Store Google Play

Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

2 Серпня 15:00
Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив черговий тендер на реконструкції ділянки Набережної Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної. Цього разу міськрада готова викласти підряднику півмільярда гривень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Набережну Перемоги, як і Центральний міст, почали реконструювати ще три роки тому. Втім, доля "довгобуду" не обійшла не тільки головну переправу міста, а і саму Набережну Перемоги. Останні три роки вона перебуває у розкуроченому вигляді й очікує чергового підрядника. 

Наразі з міського бюджету чиновники готові виділити 497 мільйонів гривень. При цьому слід відзначити, що частина робіт з реконструкції Набережної Перемоги вже були виконані. Загальна протяжність ділянки, на якій будуть проводитися роботи, складає близько 5 кілометрів.

Після проведення публічного аукціону, підрядник проводитиме реконструкцію аж два з половиною роки - до 31 грудня 2021 року. 

У минулому році на цю ж ділянку міськрада вже виділяла 350 мільйонів гривень.

Нагадаємоо, що у 2016 році також планували реконструювати Набережну Перемоги, однак за три роки роботи так і не були завершені. 

Таким чином, Набережна Перемоги може скласти конкуренцію Центральному мосту й перейняти від ньго естафету довгобуду після 14 вересня. Проте, міський голова Борис Філатов не впевнений, що реконструкція переправи буде завершена вчасно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...