App Store Google Play

Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

02.08.2019 15:00
Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив черговий тендер на реконструкції ділянки Набережної Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної. Цього разу міськрада готова викласти підряднику півмільярда гривень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Набережну Перемоги, як і Центральний міст, почали реконструювати ще три роки тому. Втім, доля "довгобуду" не обійшла не тільки головну переправу міста, а і саму Набережну Перемоги. Останні три роки вона перебуває у розкуроченому вигляді й очікує чергового підрядника. 

Наразі з міського бюджету чиновники готові виділити 497 мільйонів гривень. При цьому слід відзначити, що частина робіт з реконструкції Набережної Перемоги вже були виконані. Загальна протяжність ділянки, на якій будуть проводитися роботи, складає близько 5 кілометрів.

Після проведення публічного аукціону, підрядник проводитиме реконструкцію аж два з половиною роки - до 31 грудня 2021 року. 

У минулому році на цю ж ділянку міськрада вже виділяла 350 мільйонів гривень.

Нагадаємоо, що у 2016 році також планували реконструювати Набережну Перемоги, однак за три роки роботи так і не були завершені. 

Таким чином, Набережна Перемоги може скласти конкуренцію Центральному мосту й перейняти від ньго естафету довгобуду після 14 вересня. Проте, міський голова Борис Філатов не впевнений, що реконструкція переправи буде завершена вчасно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...