App Store Google Play

Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

2 Серпня 15:00
Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив черговий тендер на реконструкції ділянки Набережної Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної. Цього разу міськрада готова викласти підряднику півмільярда гривень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Набережну Перемоги, як і Центральний міст, почали реконструювати ще три роки тому. Втім, доля "довгобуду" не обійшла не тільки головну переправу міста, а і саму Набережну Перемоги. Останні три роки вона перебуває у розкуроченому вигляді й очікує чергового підрядника. 

Наразі з міського бюджету чиновники готові виділити 497 мільйонів гривень. При цьому слід відзначити, що частина робіт з реконструкції Набережної Перемоги вже були виконані. Загальна протяжність ділянки, на якій будуть проводитися роботи, складає близько 5 кілометрів.

Після проведення публічного аукціону, підрядник проводитиме реконструкцію аж два з половиною роки - до 31 грудня 2021 року. 

У минулому році на цю ж ділянку міськрада вже виділяла 350 мільйонів гривень.

Нагадаємоо, що у 2016 році також планували реконструювати Набережну Перемоги, однак за три роки роботи так і не були завершені. 

Таким чином, Набережна Перемоги може скласти конкуренцію Центральному мосту й перейняти від ньго естафету довгобуду після 14 вересня. Проте, міський голова Борис Філатов не впевнений, що реконструкція переправи буде завершена вчасно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...