App Store Google Play

Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

02.08.2019 15:00
Перевершити рекорд Центрального мосту: міськрада віддає ще півмільярда на ремонт Набережної Перемоги

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив черговий тендер на реконструкції ділянки Набережної Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної. Цього разу міськрада готова викласти підряднику півмільярда гривень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Набережну Перемоги, як і Центральний міст, почали реконструювати ще три роки тому. Втім, доля "довгобуду" не обійшла не тільки головну переправу міста, а і саму Набережну Перемоги. Останні три роки вона перебуває у розкуроченому вигляді й очікує чергового підрядника. 

Наразі з міського бюджету чиновники готові виділити 497 мільйонів гривень. При цьому слід відзначити, що частина робіт з реконструкції Набережної Перемоги вже були виконані. Загальна протяжність ділянки, на якій будуть проводитися роботи, складає близько 5 кілометрів.

Після проведення публічного аукціону, підрядник проводитиме реконструкцію аж два з половиною роки - до 31 грудня 2021 року. 

У минулому році на цю ж ділянку міськрада вже виділяла 350 мільйонів гривень.

Нагадаємоо, що у 2016 році також планували реконструювати Набережну Перемоги, однак за три роки роботи так і не були завершені. 

Таким чином, Набережна Перемоги може скласти конкуренцію Центральному мосту й перейняти від ньго естафету довгобуду після 14 вересня. Проте, міський голова Борис Філатов не впевнений, що реконструкція переправи буде завершена вчасно. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...