App Store Google Play

Тренінг зе-депутата. Реальна мета, на відміну від заявленої, цілком досяжна за відведений термін

01.08.2019 10:30
Тренінг зе-депутата. Реальна мета, на відміну від заявленої, цілком досяжна за відведений термін

Попадання в парламент масажистів, нянь, покоївок і т.д. не нова для України подія. Дуже зручно - людина робить, що сказали без зайвих запитань. І тут чим нижчий рівень освіти, тим краще. В ідеалі особа має бути геть неписьменною. 

Слуга народу вдосконалив і зробив цю технологію масованою і вперше в українській історії (а може і в світовій) завів в парламент половину депутатського корпусу з таких персонажів.

Підстав для хвилювання більш ніж досить, але, ІМХО, не через освітній рівень. Коли чую зойки і бачу хапання за голову - "Айайайай!! 160 людей без освіти і 100 безробітніх!! Ото вони нам накерують!! Шобудешобуде!!?", то намагаюсь заспокоїти:

СПАКУХА! НІЧИМ ВОНИ КЕРУВАТИ НЕ БУДУТЬ І НІХТО ЇМ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ПИСАТИ НІЯКИХ ЗАКОНІВ.

Іще чого!? Для цього є інші люди. А їхня справа на кнопку тиснути і не переплутати "за" і "проти".

Найняті Слугою високопрофесійні викладачі гарвардських курсів оповідають, що сім днів це зовсім не мало, бувають і коротші курси, етс. Все це маніпуляції і, я не побоюся цього слова, повна херня.

Так, курси і тренінги бувають і коротші, але підвищення кваліфікації потребує її наявність взагалі. При чому, хоча би приблизно рівну серед слухачів. В цьому мають бути зацікавлені і викладачі і учасники. Бо якщо комусь треба починати навчання з таблиці множення, то провал гарантований, команда завжди рівняється на слабшого.

Бригада модних тренерів залучена з іншою метою - виключно для медіаприкриття. І вони це знають, тому і верзуть різні нісенітниці. Обговорювати їхні слайди, чи бла-бла немає ніякого сенсу.

З зе-депутатами працюють зовсім інші коучі і з зовсім іншою метою - треба пройти хоч би таке-сяке бойове злагодження. Відпрацьовуються дії, які можуть виконувати навіть найтупіші учасники.

- Новоспечені члени віртуальної партії мають побачити одне одного і впізнавати при потребі, щоби не плутатись де чужі, а де свої.

- Провести структуризацію. Знайти здатних розуміти хоча би найпримітивніші команди. З них призначити десятників, які доводитимуть ті команди до решти і слідкуватимуть/відповідатимуть за виконання.

- Знайти тих хто може зв"язати хоч кілька слів (бажано без матюків і фєні) і дозволити їм спілкування з пресою. Визначити в яких межах. Що можна говорити, що ні.

Решті несанкціановане спілкування з журлядями суворо заборонити. У випадку, якщо притиснуть, відповідати: "Я не копенгаген в цьому питанні, читайте партійну пресу, зараз покличу старшого він відповість."

- НАЙГОЛОВНІШЕ. Відпрацювати процес голосування.

Виробити умовні рефлекси: виконуєш команду без помилок - отримуєш шматочок цукру, помиляєшся - отримуєш копняка.

Можна запропонувати програму "Фракція в смартфоні" і керувати процесом онлайн. Коли треба давити "за" - на екрані з"являється зелена пляма, "проти" - червона, "утримався" - жовта, не голосую - хрестик. Результати виводити на екран кожного десятника для оперативної роздачі копняків. Перевірити, може раптом хто дальтонік.

- Довести до відома кожного і переконатися, що дійшло, про те, як може бути мучітєльно больно у випадку свідомого голосування врозріз з фракцією і всякої іншої леще-наємовщини.

Пояснити, які ще є способи виходу із фракції, окрім вперед ногами.

Такий тренінг цілком посильно провести за сім днів. А гарвардокурсні викладачі створюватимуть позитивну картинку для ТБ.

Перед початком роботи Ради зробити перевірку, чи раптом хтось чогось не забув.

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...