App Store Google Play

Січеславщині з Держбюджету виділили майже півмільярда гривень на фінансування соціальних об’єктів

31.07.2019 08:00
Січеславщині з Держбюджету виділили майже півмільярда гривень на фінансування соціальних об’єктів

На будівництво та реконструкцію важливих соціальних об’єктів Січеславської області виділили 466 млн грн. Фінансування 15 проєктів – з Державного фонду регіонального розвитку. ДФРР – один із інструментів розбудови інфраструктури регіону. Про це повідомили в департаменті економрозвитку Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград.

Кошти – на створення нового освітнього простору у школах та дитсадках, зокрема, Дніпра, Кривого Рогу та Перещепиного Новомосковського району.

За гроші ДФРР – реконструкція обласної офтальмологічної лікарні та відділення постінтенсивного догляду новонароджених обласного перинатального центру.

Крім того, кошти спрямують на будівництво стадіону пляжних видів спорту, реконструкцію залу для боксу та спорткомплексу у Дніпрі, а також на оновлення спортивної інфраструктури у Кривому Розі та Новомосковську.

Серед пріоритетів – і реконструкція парку ім.Мершовцева у Кривому Розі.

Загалом, у Держбюджеті-2019 закладено 7,67 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку. За них в Україні профінансують понад 700 проєктів.

Розпорядник коштів ДФРР – Мінрегіон. Їх спрямовують на реалізацію важливих проєктів на місцях, зокрема, будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень, спортивних та інших інфраструктурних об’єктів. У такий спосіб регіони отримують більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

Рішення щодо проектів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...