App Store Google Play

Працівники Нікопольського заводу пікетували Укренерго і НКРЕКП

31.07.2019 21:00
Працівники Нікопольського заводу пікетували Укренерго і НКРЕКП

Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) влаштував пікет під будівлями Укренерго та Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), через встановлення тарифів для Укренерго на ІІ півріччя 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Укрінформ.

Менеджмент Укренерго зустрівся з ініціативною групою пікетувальників.

У компанії запропонували представникам заводу об'єднати зусилля та напрацювати спільні пропозиції, за допомогою яких можна покращити ситуацію.

Як стало відомо Укрінформу, після зустрічі з Укренерго, пікетувальники вирушили до будівлі НКРЕКП. Пресслужба Комісії підтвердила Укрінформу, що НЗФ вимагає скасувати тарифи.

Зазначається, що 30 липня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив Нікопольському заводу феросплавів у задоволенні клопотання про призупинення дії постанови НКРЕКП від 12 липня, якою затверджено новий тариф на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ "Укренерго" з 1 серпня 2019 року.

Наприкінці червня цей суд для забезпечення адміністративного позову НЗФ проти НКРЕКП призупинив дію постанов Комісії №954 та №955 від 07 червня 2019 року, якими встановлено тарифи Укренерго на передачу (347 грн за МВт-год.) та послуги диспетчерського управління (8,9 грн за МВт-год.) на ІІ півріччя 2019 року. Завод вважає рішення регулятора щодо встановлення тарифів Укренерго протиправним і таким, що зачіпає його майнові інтереси.

Пізніше, 12 липня, регулятор скасував свою постанову №954 від 07 червня 2019 року та затвердив новий тариф на передачу Укренерго (312,14 грн за МВт-год.) з 1 серпня 2019 року постановою №1411 від 12 липня 2019 року. Зниження пов’язано із скороченням витрат на придбання електроенергії для компенсації технологічних втрат.

Але 22 липня НЗФ подав новий позов проти НКРЕКП про скасування її постанови №1411.

Через блокування судом тарифів Укренерго, у липні 2019 року компанія працює за єдиним тарифом 57,4 за Мвт-год., який встановлено постановою НКРЕКП №1905 від 12 грудня 2018 року. Укренерго наголошує, що такий тариф не покриває витрат компанії на виконання своїх функцій в новому ринку електроенергії. Блокування нових тарифів для компанії лише за липень призвело до дефіциту фінансування її витрат у розмірі 2,4 млрд грн.

Укренерго подало апеляцію і звернулося до Апеляційного суду з вимогою відмінити призупинення дії постанов НКРЕКП №954 та №955 від 07 червня 2019 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...