App Store Google Play

Депутатам від "Слуги народу" нагадали, що вони - ніхто

31 Липня 16:00
Депутатам від "Слуги народу" нагадали, що вони - ніхто

Під час свого виступу у "школі народних депутатів" в Трускавці, один із головних політтехнологів політичної партії "Слуга народу" Микита Потураєв повідомив присутнім новообораним парламентарям, що вони - ніхто. Відповідний запис виступу Потураєва був опублікований на YouTube.

Як зазначається, модератор представив Потураєва майбутнім депутатам, як "представника ідеологічної групи", і він звернувся до них з емоційною промовою.

"Як це відбулося? Як ви тут опинилися? Я вам поясню як. Тому що моя робота пояснювати як. Ви тут опинилися тому, що виборець шукав людей політичної партії "Слуга народу". І йому було все одно, яке прізвище буде вказана в цьому рядку. Ці вибори виграв Володимир Олександрович Зеленський. Вам про це вже говорили, і я хочу звернути на це ще раз вашу увагу: всі ви, і я в тому числі, людина, яка займається політтехнологіями з 1996 року, а багато хто з вас, в цей час, ще в дитячий сад ходили. .. Все ви - політично ніхто. Я хочу, щоб це кожен почув", - заявив ідеолог "Слуги народу".

Він також додав, що хоче аби присутні "ніхто" лише за тиждень навчилися бути народними депутатами.

"Ви суб'єкти в житті, але політичними суб'єктами ви не є. Що таке партія? Це з англійської означає "частина". Частина суспільства. Ви ще не партія, але вам доведеться нею стати. Вам потрібно стати політичними суб'єктами. Це ваше завдання на цей тиждень. Ми хочемо рівно цього", - додав Микита Потураєв.

Наразі відомо, що така промова Потураєва викликала неоднозначну реакцію серед "слуг народу", адже фактично їх зрівняли із землею у політичному та іміджевому плані.

Нагадаємо, що майбутній нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський може стати гостем російської пропагандистської передачі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...