App Store Google Play

Депутатам від "Слуги народу" нагадали, що вони - ніхто

31 Липня 16:00
Депутатам від "Слуги народу" нагадали, що вони - ніхто

Під час свого виступу у "школі народних депутатів" в Трускавці, один із головних політтехнологів політичної партії "Слуга народу" Микита Потураєв повідомив присутнім новообораним парламентарям, що вони - ніхто. Відповідний запис виступу Потураєва був опублікований на YouTube.

Як зазначається, модератор представив Потураєва майбутнім депутатам, як "представника ідеологічної групи", і він звернувся до них з емоційною промовою.

"Як це відбулося? Як ви тут опинилися? Я вам поясню як. Тому що моя робота пояснювати як. Ви тут опинилися тому, що виборець шукав людей політичної партії "Слуга народу". І йому було все одно, яке прізвище буде вказана в цьому рядку. Ці вибори виграв Володимир Олександрович Зеленський. Вам про це вже говорили, і я хочу звернути на це ще раз вашу увагу: всі ви, і я в тому числі, людина, яка займається політтехнологіями з 1996 року, а багато хто з вас, в цей час, ще в дитячий сад ходили. .. Все ви - політично ніхто. Я хочу, щоб це кожен почув", - заявив ідеолог "Слуги народу".

Він також додав, що хоче аби присутні "ніхто" лише за тиждень навчилися бути народними депутатами.

"Ви суб'єкти в житті, але політичними суб'єктами ви не є. Що таке партія? Це з англійської означає "частина". Частина суспільства. Ви ще не партія, але вам доведеться нею стати. Вам потрібно стати політичними суб'єктами. Це ваше завдання на цей тиждень. Ми хочемо рівно цього", - додав Микита Потураєв.

Наразі відомо, що така промова Потураєва викликала неоднозначну реакцію серед "слуг народу", адже фактично їх зрівняли із землею у політичному та іміджевому плані.

Нагадаємо, що майбутній нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський може стати гостем російської пропагандистської передачі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...