App Store Google Play

Кілометри реформ: що змінилося в інфраструктурі країни за останні роки?

30 Липня 14:00
Кілометри реформ: що змінилося в інфраструктурі країни за останні роки?

У серпні 2013 року мені конче було потрібно дістатися з Сімферополя до Києва. За збігом обставин я потрапив в аеропорт столиці півострова і з цікавості запитав квитки на літак. Вартість мене вразила: щось більше 2500 гривень (по курсу 8). Тому довелося добиратися кількома поїздами та електричками.

Цю історію я згадую кожного разу, коли нині купую квитки в Європу по 15-20 євро і користуюся безвізом. Цю історію я згадую, коли нині залюбки милуюся цінами на внутрішні авіарейси, які суттєво знизилися. Цю історію я згадую, коли мені кажуть, що за 5-ть років у сфері транспорту та інфраструктури в країні ніц не покращилося.

Люди категорично відмовляються помічати прихід Uber, кепкують з Uber Shuttle (хоча він їздить забитий), ігнорують появу Райанейр та повні поїзди Інтерсіті, що мчать прямісінько в Європейські міста.

Я завжди це списую на брак інформації.

Така само ситуація з Укрпоштою - поки не наведеш об'єктивні цифри (докладно про діяльність національного поштового оператора я писав тут) - люди продовжують згадувати втрачену посилку та лист, що йшов 4 місяці, поштарку, що облаяла і таке всяке.

З цієї причини мені було дуже цікаво відвідати Міністерство інфраструктури і послухати про зміни, що сталися останніми роками.

То що ж там?

1. Авіаперевезення.

З 2016 року послугами авіакомпаній скористалися понад 60 мільйонів пасажирів. Причому, у 2016 році - 13 мільйонів, у 2018 - 20 млн, а лише за 6 місяців 2019-го - майже 11 мільйонів.

Зубожіння? Саме воно.

Частка лоукостів у міжнародному сполученні сягнула 30% (у 2016 році було менше 12%), вартість квитків подекуди впала вдесятеро порівняно з 2013 роком і починається від 5 євро(особисто я літав за 15, що 5 років тому було важко уявити). Райанейр вже перевіз півмільйона пасажирів та відкрив рейси з Одеси та Харкова. На ринок зайшло 14 нових авіакомпаній.

З'явився СкайАп. Так-так, той самий, якому літати заборонив Баришівський суд на підставі позову громадянки, що жодного разу нікуди ніколи не літала. Восени СайАп запустить 4 внутрішні авіарейси.

Українські аеропорти в рази нарощують пасажиропотоки (наприклад, у Львові - в 3,5 рази). Відновлено роботу 10 аеропортів, будуються нові злітно-посадкові смуги.

Зросли й вантажоперевезення літаками на 47% - понад 300 тисяч тонн перевезено літаками.

Головне - вперше в історії неєвропейська країна отримала сертифікат EASA. Тобто Євросоюз вбачає наше небо, наші аеропорти, нашу інфраструктуру - безпечними.

2. Морські та річкові перевезення.

400 млн. тонн вантажів перевалено за 3 роки в морських портах. Це в умовах російської агресії. А все завдяки тому, що 3,5 млрд. гривень було інвестовано в портову інфраструктуру, проводиться днопоглиблення (на 16 млн метрів кубічних ґрунту), Україна успішно пройшла аудит Міжнародної морської організації. На понад вдвічі зросли обсяги перевезень за 3 роки внутрішніми водними шляхами (6,4 млн тонн у 2016 році, 2018 - 9,9 млн тонн, 6 місяців 2019 - 4,2 млн. тонн).

Чому раніше перевізники ігнорували водні шляхи? З кількох причин: тариф на перевезення залізницею був наднизьким, а нині почав зростати; порушення норм по вазі вантажівок ніяк не контролювалось і перевізники в середньому при дозволених 40 тоннах випускали автівки вагою в понад 100 тонн, а тепер поступово вводиться ваговий контроль; не проводилося днопоглиблення; були проблеми зі шлюзами тощо.

3. Укрзалізниця.

Тут претензій у людей так само багато, як до Укрпошти. Слід наголосити, що Уряд фактично вивів УЗ з-під Міністерства інфраструктури. Було судове рішення про те, що тре покласти все на місце, однак воно досі не виконане.

Тим не менш, 30 американських локомотивів General Electric TE33AC вже працюють в Україні. Це перше надходження тепловозів за останні 10 років. Запущено 21 маршрут поїздів до ЄС. Лише в одному Інтерсіті Київ - Пшемисль перевезено вже 1000 000 пасажирів.

Зубожіння? Саме воно.

Дизель на Бориспіль (нагадаю, що його запускав сам Прем'єр-міністр Гройсман, замість того, щоб бути присутнім на надважливому засіданні Національної ради з питань розвитку науки і технологій) вже перевіз 500 тисяч пасажирів.

Зубожіння? Ну, Ви зрозуміли.

А Бескидський тунель - пропустив крізь себе вже понад 12 тисяч вантажних поїздів. Ну, і "по мєлочі" придбали понад 7000 нових вантажних вагонів та 70 пасажирських.

Ще один факт - люди з інвалідністю отримали змогу замовляти квитки онлайн. Маленька перемога? Так. Але раніше цього не було. Всі просто розводили руками.

4. Укрпошта. Так, вона теж відноситься до Мінінфраструктури. Немає сенсу повторюватись. Деталі - тут.

5. Електротранспорт.

При тому, що це повністю справа власників електромобілів та власників станцій зарядки, проте завдяки звільненню від ПДВ та акцизного збору з 1 січня 2018 року, ці автівки здешевшали на 17%. Загалом в країні вже понад 10 тисяч електрокарів і понад 2000 зарядних станцій. Крапля в морі, але ріст просто шалений: 2013 рік - 36 електроавт, 2014 - 66, 2015 - 312, 2016 - 1338, 2017 - 3917, 2018 - 10116!!! Важко уявити, яка цифра буде у 2019-му). Нині в Раді перебувають два законопроекти - 8159 та 8160, що мають стимулювати виробництво електрокарів в Україні. Побачимо, чи проголосує їх новий склад Парламенту.

6. Автошляхи.

За словами Міністра, у 2019 році дорожній фонд складає 50 млрд. гривень. При цьому з паливного акцизу у фонд йде 75%. Наступного року всі 100% акцизу йтимуть на будівництво шляхів. До цього ці гроші просто йшли на невідомо які статті бюджету.

Отже, з 2016 року відремонтовано 6850 км автошляхів. У 2016-му - 950 км. У 2018-му - 3800 км. Такого і близько не було навіть при підготовці до Євро 2012.

Дороги будуються нині вдвічі дешевше, ніж 15 років тому.

Цікавий факт: у 2016 році у дорожньому фонді було 10 млрд.грн, але в країні практично не було компаній, готових будувати дороги (принаймні якісно). Нині ж, коли дорожній фонд існує стабільно і постійно зростає, компанії мають перспективу, купують нову техніку і обладнання, вчать людей і тягло розвивають свою діяльність. Раніше, при нестійкому фінансуванні, купувати дороговартісну техніку чи навіть орендувати її - не було сенсу.

За оцінками Міністра, аби зробити всі дороги в країні - потрібно 1 трлн. гривень і 10 років часу. Але проблема в тому, що окрім коштів у нас фізично немає такої кількості хороших підрядників, що здатні те зробити. Щодо будівництва автобанів - в Німеччині автобан вартує від 7 до 12 мільйонів євро за 1 км, в Україні ж на це знадобиться від 2,5 мільйонів за кілометр.

(Автобан - то не тільки якісні розв'язки для авто, переходи для пішоходів, але й переходи для диких тварин).

Про бетонні дороги: кільцева навколо Житомира, Кропивницький-Миколаїв та частина Дніпро-Київ в Полтавській області - будуть бетонними.

По ваговому контролю: він стає автоматичним, тобто вага фур оцінюватиметься на ходу датчиками, вмонтованими в дорогу. Цього року буде встановлено 10 таких "постів" навколо Києва, а потім по всій країні - 500. Системи будуть автоматизованими, з камерами. Є ідея передати функції контролю за порушниками вагового режиму нацполіції.

7. Гіперлуп.

Так-так, той самий гіперлуп. Я про цю історію почув 2 роки тому і взагалі ніяк і ніде не коментував, бо не міг зрозуміти, що це таке (в сенсі - в українських реаліях) і до чого тут наші науковці. Насправді, на даний момент це лише концепт побудови системи вантажоперевезень між Балтійським і Чорним морем. Залучено 12 компаній, на даний момент проведено науково-технологічне дослідження щодо впровадження технології в Україні. В разі реалізації проекту "в металі" планується залучати донорські, а не бюджетні кошти.

Тобто - спостерігаємо далі і не хайпуємо.


До чого я це все пишу?

Давайте подумаємо, чому нас переконують у тому, що зубожіння котиться країною, зокрема в транспортній інфраструктурі? Бо раніше власники компаній, що займаються вантажоперевезеннями, спокійно перевищували ліміти вдвічі-втричі, розбивали дороги, збудовані за бюджетні кошти, а прибуток клали собі в кишеню. Тепер, із введенням контролю - їхні прибутки впадуть. Раніше на ринку авіаперевезень фактично був один монополіст, який встановлював ціни на квитки згідно з довідником Стеля. Зараз - його монополію фактично зруйновано. Те саме із запуском поїздів в Європу, боротьбою з корупцією на Укрпошті, в морських портах тощо.

Дуже.багато.впливових.людей.почувають.себе.погано.

І подекуди ці люди володіють потужними медійними ресурсами, аби переконати нас, що реформ немає, а ті, що є - не такі.

Тому аналізуйте самі. Порівнюйте. Не вірте навіть мені, але так само не довіряйте телевізору.

Країна реально змінилася на краще.

Не знаю, що буде далі, але переможемо.

site.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...