App Store Google Play

Мешканці Слобожанського бідкаються щодо небезпечної забудови, влада розводить руками

29.07.2019 14:45
Мешканці Слобожанського бідкаються щодо небезпечної забудови, влада розводить руками

Жителі будинку по вулиці Тепличній, 33 в селищі Слобожанське виступають проти будівництва біля їхнього дому. Жителі будинку бояться, що через будівництво в їхніх домівках підуть тріщини, біля будинку не буде, де припаркувати авто, або погуляти з дитиною. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Суспільне Дніпро.

Ельвіра Чумасова живе по вулиці Тепличній, 33, каже — будівництво біля їхнього будинку незаконне та може нашкодити спорудам поблизу.

«Біля будинку по вулиці Тепличній, 33 розпочалось незаконне будівництво. Вчора ми спілкувались з будівниками. Поставили паркан. Нам обіцяють, що дім буде збудований на відстані від нашого дому, в документах ми побачили, що він буде впритул. Тобто, це неможливо ремонтувати, утеплювати, з’явиться грибок. По друге будинок буде повністю електрифікований, тобто і опалення, і плити будуть електричними. В нас проводка не потягне. В нас і так взимку і влітку вибиває кондиціонери, пральні машини і так далі. Ми, жителі селища Слобожанське, вважаємо, що будівництво будинку по Тепличній, 33 незаконне. Воно нашкодить і прилеглим домам, не буде ні прилеглої території, ні паркувальних місць, ні дитячих майданчиків, ні зелені», ‒ говорить Ельвіра Чумасова.

Після того, як до людей вийшов голова селищної ради, розпочались дискусії.

Голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський від коментарів відмовився. Світалана Секун, начальниця відділу земельних відносин Слобожанської селищної ради, стверджує будівництво будинку абсолютно законне.

«Ми діяли в правовому полі. У свою чергу виділили земельну ділянку в оренду ЖЕКу колишньому, зараз вони називаються КП «Перспектива». Був виділений в оренду, цільове призначення — будівництво та обслуговування житлового будинку. Тобто, це буле зроблено дуже давно, пізніше передали в субаренду компанії забудовнику. У 2015 році був затверджений генеральний план. В генеральному плані, можна піти подивитися, цей будинок був зафіксований. Ну і ви ж розумієте, такі містобудівні документи підлягають обговоренню, і були проведені громадські слухання, вони були, і все це зафіксовано в протоколах і компанія дуже відома наша дніпровська все це розробляла. І погодження містобудівної ради, все це пройшло», ‒ розповіла Світлана Секун.

Голова селищної ради пообіцяв надати громаді всі документи на будівництво в четвер о 9 ранку в селищний раді та продовжити обговорення з громадою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...