App Store Google Play

Мешканці Слобожанського бідкаються щодо небезпечної забудови, влада розводить руками

29.07.2019 14:45
Мешканці Слобожанського бідкаються щодо небезпечної забудови, влада розводить руками

Жителі будинку по вулиці Тепличній, 33 в селищі Слобожанське виступають проти будівництва біля їхнього дому. Жителі будинку бояться, що через будівництво в їхніх домівках підуть тріщини, біля будинку не буде, де припаркувати авто, або погуляти з дитиною. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Суспільне Дніпро.

Ельвіра Чумасова живе по вулиці Тепличній, 33, каже — будівництво біля їхнього будинку незаконне та може нашкодити спорудам поблизу.

«Біля будинку по вулиці Тепличній, 33 розпочалось незаконне будівництво. Вчора ми спілкувались з будівниками. Поставили паркан. Нам обіцяють, що дім буде збудований на відстані від нашого дому, в документах ми побачили, що він буде впритул. Тобто, це неможливо ремонтувати, утеплювати, з’явиться грибок. По друге будинок буде повністю електрифікований, тобто і опалення, і плити будуть електричними. В нас проводка не потягне. В нас і так взимку і влітку вибиває кондиціонери, пральні машини і так далі. Ми, жителі селища Слобожанське, вважаємо, що будівництво будинку по Тепличній, 33 незаконне. Воно нашкодить і прилеглим домам, не буде ні прилеглої території, ні паркувальних місць, ні дитячих майданчиків, ні зелені», ‒ говорить Ельвіра Чумасова.

Після того, як до людей вийшов голова селищної ради, розпочались дискусії.

Голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський від коментарів відмовився. Світалана Секун, начальниця відділу земельних відносин Слобожанської селищної ради, стверджує будівництво будинку абсолютно законне.

«Ми діяли в правовому полі. У свою чергу виділили земельну ділянку в оренду ЖЕКу колишньому, зараз вони називаються КП «Перспектива». Був виділений в оренду, цільове призначення — будівництво та обслуговування житлового будинку. Тобто, це буле зроблено дуже давно, пізніше передали в субаренду компанії забудовнику. У 2015 році був затверджений генеральний план. В генеральному плані, можна піти подивитися, цей будинок був зафіксований. Ну і ви ж розумієте, такі містобудівні документи підлягають обговоренню, і були проведені громадські слухання, вони були, і все це зафіксовано в протоколах і компанія дуже відома наша дніпровська все це розробляла. І погодження містобудівної ради, все це пройшло», ‒ розповіла Світлана Секун.

Голова селищної ради пообіцяв надати громаді всі документи на будівництво в четвер о 9 ранку в селищний раді та продовжити обговорення з громадою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...