App Store Google Play

Елеватор «Нібулона» може бути побудований поблизу Кам’янського

29.07.2019 11:30
Елеватор «Нібулона» може бути побудований поблизу Кам’янського

База для зберігання та перевантаження зерна може з’явитись на околиці Курилівки, в районі Кривця. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Пильний погляд.

"Це ще лише намір, нема остаточного рішення чи якоїсь домовленості між потенційними сторонами проекту", — пояснив Сергій Гречанівський, голова Курилівки.

Передбачається, що на березі Дніпра буде споруджено пристань та сховище для зерна. Туди приїздитимуть автомобілі-зерновози, а далі збіжжя подорожуватиме на плавучих зерновозах.

Курилівці, переважно, позитивно оцінюють таку перспективу, зазначив С. Гречанівський. Адже дорога на майбутній елеватор пролягає повз село, а такий об’єкт дозволить суттєво поповнити бюджет Курилівки.

"Я побував на подібному об’єкті в Херсонській області. Спілкувався з місцевими мешканцями. Їм зерносховище не заважає, — додав голова Курилівки. – Наша делегація, за участю сільських депутатів, відвідала ще 2 нібулонівських зерносховища в Запорізькій області, були задоволені оглядом".

Сьогодні сільське самоврядування ладнає всі справи з земельними документами, розповів пан Гречанівський, після чого можна буде продовжити розмову з керівництвом «Нібулона».

«Нібулон» — один з найбільших зернотрейдерів України. Традиційно підприємство широко використовує річковий транспорт. Ще 10 років тому керівник «Нібулона» Олексій Вадатурський пропонував уряду України провести за гроші підприємства роботи з поглиблення фарватеру Дніпра.

Торік зернотрейдер пропонував збудувати елеватор поряд з Карнаухівкою, але проект не було реалізовано

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...