App Store Google Play

Максим Голосний йде з посади сільського голови, бо не пройшов у Верховну Раду

24.07.2019 13:30
Максим Голосний йде з посади сільського голови, бо не пройшов у Верховну Раду

Сільський голова Єлизаветівки, шо в Петриківському районі на Дніпропетровщині, кандидат в народні депутати Максим Голосний готовий скласти повноваження сільського голови достроково через те, що програв на виборах до парламенту. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Укрінформ.

«Я вважаю, що наш народ мудріший за Голосного, тому найближчим часом я залишу пост сільського голови», - написав Голосний.

Далі він планує забезпечувати себе доходом від криптовалюти і займатися бізнесом.

«Планую займатися бізнесом, проектами, які мене цікавлять та приносять більше користі для родини та країни. Можливо мої юридичні та професійні навички знадобляться в інших сферах діяльності, спрямованих на результат. Робота з людьми та боротьба з системою протягом років без будь-яких перспектив виснажують. А відповідальність за місцеві та загальнодержавні покращення тепер нестиме «слуга народу», - додав він.

На виборчому окрузі №29, по якому висувався й Голосний, перемогу отримує представник політичної партії «Слуга народу» Сергій Демченко, в нього 53,22% підтримки виборців. Голосний має четверту позицію з підтримкою 6,71% голосів виборців.

«Варто визнавати правду, якою б вона не була. Я завжди роблю це сам і відверто звертаюсь до людей. Навіть друге місце по Петриківському району та 4-те місце загалом по округу – це не перемога. Це поразка», - написав Голосний.

Як повідомлялося, сільський голова Єлизаветівки Петриківського району Дніпропетровської області Максим Голосний балотувався як самовисуванець по округу №29, до якого відноситься частина Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпро, Дніпровський і Петриківський райони області.

Голосний — автор відомого плаката «Про бабусю й кота».

На посаді голови Єлизаветівської сільради ініціював унікальний для України експеримент - інвестувати кошти громади в криптовалюту. На даний момент на кожного жителя села вже куплено по одній криптоодиниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...