App Store Google Play

У Дніпрі вперше провели змагання з плавання на відкритій воді «Dnipro Swim Race»

23 Липня 11:15
У Дніпрі вперше провели змагання з плавання на відкритій воді «Dnipro Swim Race»

21 липня вперше у нашому місті відбувся заплив «Dnipro Swim Race». «Dnipro Swim Race» входить до національної Ліги плавання на відкритій воді: серії змагань, яка об'єднує наймасштабніші запливи в Україні. Два старти вже відбулися у Києві та Черкасах. Фінальний заплив «Oceanman» очікується в Одесі 7-8 серпня. Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград.

«Dnipro Swim Race» - новий виток у розвитку спортивної культури нашого міста. Дистанції розраховані на професіоналів і любителів, на дорослих і дітей, є також і родинні. 

Учасники «Dnipro Swim Race» змагалися у запливах на: 3000 м (від 15 років), 1500 м (від 14 років), 250 м (від 13 років). Також організатори передбачили дистанції для дітей: 250 м (від 6 до 9 років), 250 м (від 10 до 13 років включно). Усією родиною можна було подолати дистанцію 100 м: «Family swim race» розрахований для батьків з дітьми віком від 3 до 6 років.

«Щоб позмагатися у запливі «Dnipro Swim Race», зареєструвалося близько 200 учасників. Серед них відомі спортсмени нашого регіону, а також плавці з Києва, Харкова та Запоріжжя. Окрім плавання тут також можна взяти участь у майстер-класах з йоги на сапбордах, побачити ескімоський переворот на каяках, а на березі для всіх охочих проведуть тренування з workout», - розповіла виконавча директорка «Старт Дніпро» Світлана Ліщинська.

Назар Геращенко займається плаванням уже понад 6 років. Спортсмен неодноразово брав участь у чемпіонатах України. У запливі на 1500 метрів 14-річний хлопець фінішував першим. 

«Цей заплив мені дуже сподобався, було весело. Насправді, я не думав, що фінішую першим, все ж таки змагався із дорослими спортсменами.  Однак надалі готуватимусь до фінального запливу в Одесі, там я хочу отримати першість і показати високий результат», - поділився враженнями Назар Геращенко.

Участь у запливі узяв і начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. Він здолав дистанцію 1500 метрів.

«Уже не перший рік управління спорту бере участь у заходах, які підтримує. Змагатися мені сподобалося, адже ти пливеш не тільки серед любителів, а ще й серед професійних спортсменів.  «Dnipro Swim Race»  - новий для міста захід. На мою думку, старт пройшов вдало. Організовано все дуже добре. Думаю, що цей івент стане щорічним, набуватиме більшої популярності, відповідно, до нас у гості приїжджатимуть як учасники, так і глядачі з інших міст України», - сказав Олександр Осипов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...