App Store Google Play

У Дніпрі вперше провели змагання з плавання на відкритій воді «Dnipro Swim Race»

23 Липня 11:15
У Дніпрі вперше провели змагання з плавання на відкритій воді «Dnipro Swim Race»

21 липня вперше у нашому місті відбувся заплив «Dnipro Swim Race». «Dnipro Swim Race» входить до національної Ліги плавання на відкритій воді: серії змагань, яка об'єднує наймасштабніші запливи в Україні. Два старти вже відбулися у Києві та Черкасах. Фінальний заплив «Oceanman» очікується в Одесі 7-8 серпня. Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград.

«Dnipro Swim Race» - новий виток у розвитку спортивної культури нашого міста. Дистанції розраховані на професіоналів і любителів, на дорослих і дітей, є також і родинні. 

Учасники «Dnipro Swim Race» змагалися у запливах на: 3000 м (від 15 років), 1500 м (від 14 років), 250 м (від 13 років). Також організатори передбачили дистанції для дітей: 250 м (від 6 до 9 років), 250 м (від 10 до 13 років включно). Усією родиною можна було подолати дистанцію 100 м: «Family swim race» розрахований для батьків з дітьми віком від 3 до 6 років.

«Щоб позмагатися у запливі «Dnipro Swim Race», зареєструвалося близько 200 учасників. Серед них відомі спортсмени нашого регіону, а також плавці з Києва, Харкова та Запоріжжя. Окрім плавання тут також можна взяти участь у майстер-класах з йоги на сапбордах, побачити ескімоський переворот на каяках, а на березі для всіх охочих проведуть тренування з workout», - розповіла виконавча директорка «Старт Дніпро» Світлана Ліщинська.

Назар Геращенко займається плаванням уже понад 6 років. Спортсмен неодноразово брав участь у чемпіонатах України. У запливі на 1500 метрів 14-річний хлопець фінішував першим. 

«Цей заплив мені дуже сподобався, було весело. Насправді, я не думав, що фінішую першим, все ж таки змагався із дорослими спортсменами.  Однак надалі готуватимусь до фінального запливу в Одесі, там я хочу отримати першість і показати високий результат», - поділився враженнями Назар Геращенко.

Участь у запливі узяв і начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. Він здолав дистанцію 1500 метрів.

«Уже не перший рік управління спорту бере участь у заходах, які підтримує. Змагатися мені сподобалося, адже ти пливеш не тільки серед любителів, а ще й серед професійних спортсменів.  «Dnipro Swim Race»  - новий для міста захід. На мою думку, старт пройшов вдало. Організовано все дуже добре. Думаю, що цей івент стане щорічним, набуватиме більшої популярності, відповідно, до нас у гості приїжджатимуть як учасники, так і глядачі з інших міст України», - сказав Олександр Осипов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...