App Store Google Play

Міськрада задобрюватиме обурених перекриттям мосту дніпрян безкоштовними перевезеннями через річку

23.07.2019 15:45
Міськрада задобрюватиме обурених перекриттям мосту дніпрян безкоштовними перевезеннями через річку

Чергове перекриття багатостраждального Центрального мосту в Дніпрі викликало обурення серед містян, яким доводиться витрачати чимало часу на об'їзд переправи чи подолання його пішки. Наразі міськрада хоче задобрити обурених містян і організувати безкоштовні перевезення пасажирів по річці - від одного берега до іншого. Відповідний проект рішення був опублікований на офіційному сайті Дніпровської міської ради, повідомляє Дніпроград.

У документі йдеться, що займатися перевезеннями буде комунальне підприємство "Міські причали", яке наразі "забирає під себе" річкові станції та причали у межах міста. 

Безкоштовні рейси човнів будуть здійснюватися до завершення ремонту Центрального мосту.

"Надати дозвіл Комунальному підприємству «Міські причали» Дніпровської міської ради на організацію безоплатних перевезень пасажирів річковим транспортом відповідно до чинного законодавства на період припинення руху транспорту по мосту Центральному для завершення робіт із ремонту проїзної частини", - йдеться у проекті рішення.

Слід відзначити, що цей проект депутати мають розглянути лише під час наступної сесії міськради. Відповідно, КП "Міські причали" зможе налагодити перевезення через річку всього на 2-3 тижні. Не виключено, що на балансі "Міських причалів" немає належних пасажирських човнів, тож вочевидь цим будуть займатися підрядники, а це передбачає процедуру відкритих торгів, що також відтермінує запуск такого виду транспорту.

Слід відзначити, що Борис Філатов лише нещодавно уклав із Володимиром Зеленським парі щодо термінів ремонту Центрального мосту. 

Центральний міст закрили на ремонт 1 березня 2017 року. Відтоді ремонт переправи обійшовся міському бюджету майже у півмільярда гривень. Міська влада на чолі з Борисом Філатовим неодноразово переносила дату завершення капітального ремонту. Наразі прокуратура розслідує розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту, що можуть сягнути 30% від загальних витрат.

Борис Філатов постійно наголошував, що ремонт робиться якісно, проте дніпряни спостерігають протилежне. Так, восени на мості нахилився ліхтарний стовп. Пізніше впав світлофор. Було також помічено, що будівельники висипаютьбудсміття просто у річку. До того ж, через дії будівельників, загорілися кабелі інтернет-провайдерів.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...