App Store Google Play

Слідом за річкою позеленіло і місто: у Дніпрі тотально перемагають "слуги народу"

22 Липня 12:00
Слідом за річкою позеленіло і місто: у Дніпрі тотально перемагають "слуги народу"

Згідно із інформацією на офіційному сайті Центральної виборчої комісії станом на 11:30, у Дніпрі на всіх фронтах перемогу здобуває політична партія "Слуга народу" та мажоритрники, які виступають під її кольорами, повідомляє Дніпроград.

Так, на 24 окрузі "Слуга народу" набирає 54,69%, а її висуванець і одночасно менеджер заводу Віктора Пінчука "Інтерпайп" Дмитро Киселевський набирає 60,48% голосів.

25 округ відзначається тим, що партія "Слуга народу" набрала майже вдвічі більше, ніж мажоритарник від неї. "СН" набирає 53,27%, а відомий русофіл і блогер Максим Бужанський, який вихвалявся, що був регіоналом, а тепер перефарбувався у "слугу", тримається на позначці лище у 28,93%, випереджаючи найближчого конкурента - чинного нардепа Максима Курячого менше ніж на 5%.

26 округ, який запам'ятався "розпродажем" печива по 5 копійок, віддав 50,66% голосів за "Слугу народу" і 38,70% за "зеленого" Кирила Нестеренка. Одіозний Геннадій Гуфман залишається за бортом, який кілька років заповнював місто своєю рекламою, виявився не любим для мешканців Дніпра.

27 округ показав найнижчий показник для "слуг народу". За партію тут віддали 46,00% виборців. Водночас за мажоритарника від "зеленських" В'ячеслава Медяника - впевнені 43,10%.

28 округ також впевнено отримала партія "Слуга народу" із результатом в 54,21%. Їхній мажоритарник Юрій Мисягін набирає найбільше поки що серед усіх кандидатів-мажоритарників по місту - 55,69% голосів виборців.

На 29 окрузі список "Слуг народу" показав найвищий результат по місту - 58,32%. Мажоритарник від політичної сисли президента Сергій Демченко набрав 53,38%.

Таким чином, попередні результати свідчать, що Дніпро повністю поглинули "слуги народу". Подібна ситуація спостерігається у більшості регіонах України. Отже, Володимир Зеленський та його партія "Слуга народу" отримують абсолютну більшість у майбутньому скликанні парламенту і відтепер несуть повну відповідальність за все, що буде з країною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...