App Store Google Play

Слідом за річкою позеленіло і місто: у Дніпрі тотально перемагають "слуги народу"

22.07.2019 12:00
Слідом за річкою позеленіло і місто: у Дніпрі тотально перемагають "слуги народу"

Згідно із інформацією на офіційному сайті Центральної виборчої комісії станом на 11:30, у Дніпрі на всіх фронтах перемогу здобуває політична партія "Слуга народу" та мажоритрники, які виступають під її кольорами, повідомляє Дніпроград.

Так, на 24 окрузі "Слуга народу" набирає 54,69%, а її висуванець і одночасно менеджер заводу Віктора Пінчука "Інтерпайп" Дмитро Киселевський набирає 60,48% голосів.

25 округ відзначається тим, що партія "Слуга народу" набрала майже вдвічі більше, ніж мажоритарник від неї. "СН" набирає 53,27%, а відомий русофіл і блогер Максим Бужанський, який вихвалявся, що був регіоналом, а тепер перефарбувався у "слугу", тримається на позначці лище у 28,93%, випереджаючи найближчого конкурента - чинного нардепа Максима Курячого менше ніж на 5%.

26 округ, який запам'ятався "розпродажем" печива по 5 копійок, віддав 50,66% голосів за "Слугу народу" і 38,70% за "зеленого" Кирила Нестеренка. Одіозний Геннадій Гуфман залишається за бортом, який кілька років заповнював місто своєю рекламою, виявився не любим для мешканців Дніпра.

27 округ показав найнижчий показник для "слуг народу". За партію тут віддали 46,00% виборців. Водночас за мажоритарника від "зеленських" В'ячеслава Медяника - впевнені 43,10%.

28 округ також впевнено отримала партія "Слуга народу" із результатом в 54,21%. Їхній мажоритарник Юрій Мисягін набирає найбільше поки що серед усіх кандидатів-мажоритарників по місту - 55,69% голосів виборців.

На 29 окрузі список "Слуг народу" показав найвищий результат по місту - 58,32%. Мажоритарник від політичної сисли президента Сергій Демченко набрав 53,38%.

Таким чином, попередні результати свідчать, що Дніпро повністю поглинули "слуги народу". Подібна ситуація спостерігається у більшості регіонах України. Отже, Володимир Зеленський та його партія "Слуга народу" отримують абсолютну більшість у майбутньому скликанні парламенту і відтепер несуть повну відповідальність за все, що буде з країною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...