App Store Google Play

Денисенко змагатиметься за посаду міського голови Дніпра

22 Липня 18:45
Денисенко змагатиметься за посаду міського голови Дніпра

Народний депутат восьмого скликання від Дніпра Андрій Денисенко заявив 22 липня про намір балотуватися на посаду міського голови Дніпра в разі оголошення позачергових місцевих виборів восени 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика в соціальній мережі.

"Я прийняв важливе рішення - у разі проведення позачергових виборів у Дніпрі - змагатимуся за посаду міського голови", - пише народний депутат.

При цьому Денисенко наголосив на основних причинах, які змусили його до такого кроку.

"Дніпро потребує змін - більших і системніших, ніж решта великих міст. Провали в інфраструктурних проектах, псевдореформи, корупція та безвідповідальність діючої міської влади відкинули нас за рівнем розвитку далі Харкова, Одеси і, навіть, Запоріжжя", - зазначає Андрій Денисенко.

При цьому потенційний кандидат зазначає, що своїм суперником не бачить поточного міського голову Бориса Філатова, адже "його пісня заспівана", натомість буде змагатися з висуванцем від партії "Слуга народу".

"Якщо попереду нова битва за Дніпро - я приймаю виклик. Серце і форпост України заслуговує кращої влади і кращої долі", - запевнив своїх читачів Андрій Денисенко.

Нагадаємо, сьогодні раніше Борис Філатов звернувся до президента Зеленського з проханням оголосити позачергові місцеві вибори.

Раніше стало відомо, що на всіх мажоритарних округах в Дніпрі на позачергових парламентських виборах 21 липня перемогли кандидати від партії "Слуга народу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...