App Store Google Play

У Дніпрі біля дільниць роздають печиво за символічною ціною

21 Липня 11:00
У Дніпрі біля дільниць роздають печиво за символічною ціною

Факт підкупу виборців у вигляді роздачі продуктів за символічною ціною зафіксував по дорозі на виборчу дільницю народний депутат Андрій Денисенко.

"Дніпро, ж/м Тополя-3, вулиця Тополина, поруч дільниця в ЗСШ №53. Відкритий підкуп виборців - роздача печива й солодощів за символічною ціною в інтересах одного синьо-білого кандидата в окулярах", - пише на своїй сторінці Денисенко.

На фото можна помітити, що цукерки та печиво продавчині-агітатори "продають" по ціні за 5 копійок за пакуночок, не зважуючи. Вода для всіх перехожих безкоштовна.

За словами народного обранця, такий самий намет він бачив і біля школи №78 на тому ж житловому масиві Тополя-3, де розташована інша дільниця.

Символіка будь-якої партії чи кандидата на палатках із "соціальним їдлом" відсутня, але роздачу солодощів здійснюють люди з беджами "Соціальна реконструкція".

Жодної реакції поліції чи офіційниїх спостерігачів на даний факт поки що не надійшло.

Вже згодом, близько 14:00 громадянська мережа ОПОРА повідомила, що поліція за фактом "продажу" дешевих продуктів скала адміністративні протоколи за незаконну торгівлю. 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...