App Store Google Play

Результати реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані – громадські активісти

20 Липня 08:00
Результати реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані – громадські активісти

Громадські активісти з Дніпра звертають увагу на те, що результати так званої реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інтерфакс.

Активісти зазначають, що реконструкцію Центрального мосту в Дніпрі міська влада збирається завершити за два місяці замість запланованих восьми, витративши прискореними темпами в три рази більше грошей платників податків, ніж погоджено з підрядником. При цьому, інформація про те, що зроблено на мосту за три роки і за що заплачено народні гроші, приховується Дніпровською міською радою, а міський голова Борис Філатов старанно обходить це питання у своїх виступах. Те, що у результаті такої "реконструкції", життя сотень тисяч мешканців Дніпра можуть опинитися у великій небезпеці, мера та його оточення, схоже, не хвилює.

Відповідно, активісти зареєстрували проект петиції на сайті Президента України з вимогою створити спеціальну комісію з представників Державної архітектурно-будівельної інспекції, експертів, громадських активістів, представників засобів масової інформації задля цілодобового контролю реконструкції Центрального мосту.

"Нам три роки брехали, що реконструкція відбувається за графіком, міст перекривався, мешканці міста відчували великі проблеми з переміщенням  містом, їм важко було дістатися на роботу і з роботи. Зараз, у зв'язку з черговим перекриттям мосту на два місяці, місто знову охопив транспортний колапс: люди у два-три рази довше дістаються до роботи, власники автомобілів значно більше витрачають коштів на пальне. Що далі можна очікувати від цієї міської влади і від цього міського голови ?!" - заявив заступник голови громадської організації "Рух Вільна Доля" Денис Розов.

Він підкреслив, що словам Бориса Філатова і його підлеглих у мешканців міста більше немає віри, тому що вони бачили як роботи з реконструкції мосту всі ці роки, фактично, не проводилися.

Як зазначив голова громадської організації "Неурядова медійно-адвокаційна група" Іван Красіков, реконструкція Центрального мосту здійснюється не перший рік, а мешканці Дніпра не знають, хто, безпосередньо, займається реконструкцією мосту, яка у цих людей кваліфікація, на що конкретно витрачаються гроші платників податків і чому ніхто досі не відповів за їх розтрату.

"Міська влада відмовляються оприлюднити проект реконструкції, робочий план, кошторис. Ніхто детально не пояснює, чому зросли витрати на реконструкцію: спочатку було закладено понад 177 млн ​​грн, а тепер говорять про майже 400 млн. грн. Хоча, за моєю інформацією, сума може збільшитися і до 600 млн грн. Що станеться 14 вересня? Де гарантія, що міст відкриють і ним  можна буде безпечно пересуватися? Де гарантія, що мер і чиновники не продовжать освоювати народні гроші на продовженні реконструкції, під якимись приводами, вже після "урочистого відкриття"? Міською радою завершено ще один тендер на більш ніж 26 млн гривень на додаткові роботи з реконструкції мосту. Коли їх будуть проводити? Хто їх буде проводити? Як можна провести за 2 місяці роботи, проведення яких розраховане на 8 місяців? " - сказав Іван Красіков.

Нагадаємо, що на ремонті мосту на відкатах нагрівали руки місцеві чиновники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...