App Store Google Play

В «АрселорМіттал» нарешті готові виконувати взяті на себе екологічні зобов’язання

19 Липня 08:00
В «АрселорМіттал» нарешті готові виконувати взяті на себе екологічні зобов’язання

Металургійний гігант України «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий пустити на виробництво екоінспекцію і в найкоротший термін вжити заходи щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні. Такі результати «круглого столу» у Дніпропетровській ОДА, в якому взяли участь представники Офісу Президента, «АрселорМіттал», обласна й місцева влада, громадськість. 

За підсумками наради напрацювали спільний план дій.

Перший крок – підприємство, яке роками ігнорувало контролюючі органи, нарешті надасть всі документи для перевірки.

Другий крок – виробництво проінспектують державна екологічна інспекція та громадськість. «Ми готові до перевірки. У серпні цілком реально. З нашого боку є добра воля», – запевнив т.в.о. генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Іванов. 

Третій крок – скласти короткостроковий план дій, який вже найближчим часом дозволить знизити  викиди в повітря. Ці напрацювання підприємство зобов’язалося надати протягом тижня. Реалізацію плану розпочнуть одразу після його затвердження науковцями та громадськістю.

Розпочали під час наради й переговори щодо надання грошової компенсації мешканцям Кривого Рогу, які страждають на хронічні захворювання. Фінансово «вибачитися» перед ними забруднювачам запропонував Президент України Володимир Зеленський.

«За дорученням Президента Володимира Зеленського найближчим часом запрацює екологічна робоча група. До неї увійдуть представники екологічної інспекції, обласної влади, контролюючих органів, громадськості. Очільник групи – експерт з екологічних питань Офісу Президента Олег Бондаренко. Підприємство пообіцяло сприяти робочій групі. І це позитивний крок з його боку», – зауважив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець.  

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – одне з найбільших металургійних підприємств в Україні. А ще – перший забруднювач повітря у місті та області. На нього припадає понад 30% всіх викидів по області і майже 80% - по Кривому Рогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...