App Store Google Play

Очищення річки Дніпро - надважлива задача для містян і депутатського корпусу , - Юрій Береза

19 Липня 13:00
Очищення річки Дніпро - надважлива задача для містян і депутатського корпусу , - Юрій Береза

Чинний народний депутат, і кандидат у нардепи наступного скликання, Юрій Береза, після того як обереться на 24 окрузі, розгорне екологічну кампанію за покращення навколишнього середовища. Одна з головних задач - вирішити питання забруднення річки Дніпро, як основної водної артерії всієї країни. Про це Юрій Береза розповів на пресконференції в ІА “Мост-Дніпро”, інформує Дніпроград.

“Це дуже важливе питання, адже ніхто за останні 10-20 років не зробив ані кроку назустріч екоактивістам стосовно річки Дніпро і його притоків”, - зазначив чинний народний обранець.

За його словами, річку забруднюють великі підприємства, і цю проблему потрібно вирішувати комплексно. Іншим джерелом забруднення є самі містяни.

“Потрібно розуміти, що кожен недопалок, викинутий на вулиці в будь-якій частині міста кінець кінцем опиниться у річці. Якщо його не підмете двірник, він потрапить у дощову каналізацію, яка власне і приведе його у річку”, - зауважив Юрій Береза.

Першим кроком до вирішення проблеми народний депутат бачить встановлення сіток для великогабаритного сміття.

“Встановлення сіток дозволить перехопити все, що викидається на вулицях, балках, на Лівобережжі у тому числі”, - зазначив Береза.

Ще одним важливим кроком у боротьбі за чистоту навколишнього середовища парламентар вбачає виховання громадян.

“Потрібно елементарне виховання, доносити інформацію про те, які наслідки матиме викидання кожного політиленового пакета, кожної пачки цигарок. Але тут вже задача і для журналістів - доносити цю інформацію”, - повідомив Юрій Береза.

Тож у рамках кампанії по очищенню навколишнього середовища кандидат у народні депутати по 24 округу планує реалізувати низку проектів, що позитивно вплинуть на екологію, як на окрузі, так і у місті Дніпрі в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...