App Store Google Play

Очищення річки Дніпро - надважлива задача для містян і депутатського корпусу , - Юрій Береза

19.07.2019 13:00
Очищення річки Дніпро - надважлива задача для містян і депутатського корпусу , - Юрій Береза

Чинний народний депутат, і кандидат у нардепи наступного скликання, Юрій Береза, після того як обереться на 24 окрузі, розгорне екологічну кампанію за покращення навколишнього середовища. Одна з головних задач - вирішити питання забруднення річки Дніпро, як основної водної артерії всієї країни. Про це Юрій Береза розповів на пресконференції в ІА “Мост-Дніпро”, інформує Дніпроград.

“Це дуже важливе питання, адже ніхто за останні 10-20 років не зробив ані кроку назустріч екоактивістам стосовно річки Дніпро і його притоків”, - зазначив чинний народний обранець.

За його словами, річку забруднюють великі підприємства, і цю проблему потрібно вирішувати комплексно. Іншим джерелом забруднення є самі містяни.

“Потрібно розуміти, що кожен недопалок, викинутий на вулиці в будь-якій частині міста кінець кінцем опиниться у річці. Якщо його не підмете двірник, він потрапить у дощову каналізацію, яка власне і приведе його у річку”, - зауважив Юрій Береза.

Першим кроком до вирішення проблеми народний депутат бачить встановлення сіток для великогабаритного сміття.

“Встановлення сіток дозволить перехопити все, що викидається на вулицях, балках, на Лівобережжі у тому числі”, - зазначив Береза.

Ще одним важливим кроком у боротьбі за чистоту навколишнього середовища парламентар вбачає виховання громадян.

“Потрібно елементарне виховання, доносити інформацію про те, які наслідки матиме викидання кожного політиленового пакета, кожної пачки цигарок. Але тут вже задача і для журналістів - доносити цю інформацію”, - повідомив Юрій Береза.

Тож у рамках кампанії по очищенню навколишнього середовища кандидат у народні депутати по 24 округу планує реалізувати низку проектів, що позитивно вплинуть на екологію, як на окрузі, так і у місті Дніпрі в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...