App Store Google Play

Очищення річки Дніпро - надважлива задача для містян і депутатського корпусу , - Юрій Береза

19.07.2019 13:00
Очищення річки Дніпро - надважлива задача для містян і депутатського корпусу , - Юрій Береза

Чинний народний депутат, і кандидат у нардепи наступного скликання, Юрій Береза, після того як обереться на 24 окрузі, розгорне екологічну кампанію за покращення навколишнього середовища. Одна з головних задач - вирішити питання забруднення річки Дніпро, як основної водної артерії всієї країни. Про це Юрій Береза розповів на пресконференції в ІА “Мост-Дніпро”, інформує Дніпроград.

“Це дуже важливе питання, адже ніхто за останні 10-20 років не зробив ані кроку назустріч екоактивістам стосовно річки Дніпро і його притоків”, - зазначив чинний народний обранець.

За його словами, річку забруднюють великі підприємства, і цю проблему потрібно вирішувати комплексно. Іншим джерелом забруднення є самі містяни.

“Потрібно розуміти, що кожен недопалок, викинутий на вулиці в будь-якій частині міста кінець кінцем опиниться у річці. Якщо його не підмете двірник, він потрапить у дощову каналізацію, яка власне і приведе його у річку”, - зауважив Юрій Береза.

Першим кроком до вирішення проблеми народний депутат бачить встановлення сіток для великогабаритного сміття.

“Встановлення сіток дозволить перехопити все, що викидається на вулицях, балках, на Лівобережжі у тому числі”, - зазначив Береза.

Ще одним важливим кроком у боротьбі за чистоту навколишнього середовища парламентар вбачає виховання громадян.

“Потрібно елементарне виховання, доносити інформацію про те, які наслідки матиме викидання кожного політиленового пакета, кожної пачки цигарок. Але тут вже задача і для журналістів - доносити цю інформацію”, - повідомив Юрій Береза.

Тож у рамках кампанії по очищенню навколишнього середовища кандидат у народні депутати по 24 округу планує реалізувати низку проектів, що позитивно вплинуть на екологію, як на окрузі, так і у місті Дніпрі в цілому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...