App Store Google Play

Рішення міськради щодо ліквідації Будинку вчителя оскаржуватимуть у суді

18 Липня 12:15
Рішення міськради щодо ліквідації Будинку вчителя оскаржуватимуть у суді

У Дніпрі активісти заявляють про незаконність рішення міськради щодо ліквідації Будинку вчителя. Про це йшлося на пресконференції в медіацентрі “Відкритий”, передає Дніпроград.

Юрист, голова ГО «Правозахисна справа», Михайло Яценко повідомив, що відкрите провадження щодо протиправності дій виконкому міськради.

“На совісті депутатів міськради цього скликання це вже буде десятий ліквідований заклад освіти в нашому місті. При цьому жодного не створено, не побудовано. Ліквідація Будинку вчителя відбувалася досить цікаво. По-перше, через директора влада намагалася вплинути на батьків, щоб вони тихенько з’їхали. Але ефекту не було отримано. Потім у міськраді пішли шляхом махінацій і реорганізацій, ліквідацій тощо. Виконкомом міської ради, із порушенням закону про місцеве самоврядування, заклад освіти передається з балансу Департаменту гуманітарної політики на баланс Департаменту по роботі з активами”, - розповів юрист.

Він наголосив, що виконком не мав таких повноважень, така передача мала відбуватися на сесії міськради.

“Наша організація подала судовий позов про скасування цього рішення виконкому, визнання бездіяльності міської ради і Департаменту гумполітики. Провадження вже відкрито, судове засідання 23 липня об 11:00 в Адміністративному суді (Янгеля, 4, суд. зала №2)”, - повідомив Михайло Яценко.

Депутат міської ради Олександр Купрієнко розповів, що цінність Будинку вчителя полягає у тому, що тут функціонують загальноміські гуртки, як і будь-якому КП, тобто діти їздять туди з усього міста. Також тут базуються ветеранські педагогічні організації. Батьки дітей, які відвідують гуртки та педагоги зібрали близько 150 підписів з вимогою не ліквідувати Будинок вчителя.

Тож представники батьківських комітетів і ветеранських організацій прийшли на сесію міськради. Але Борис Філатов не надав слово ані депутату Олександру Купрієнко, ані самим небайдужим до долі Будинку вчителя. 

У свою чергу, проектний менеджер ГО «Платформа Громадський контроль» Денис Баранець повідомив, що на місці Будинку вчителя можуть звести розважальний центр.

«Відомо, що є плани зведення торгівельно-розважального центру на місці Будинку вчителя приватною компанією. Таким чином ми повністю втратимо заклад, що сприяв культурному розвитку дітей та дорослих», — підсумовує Денис Баранець.

Слід відзначити, що раніше була звільнена керівниця "Будинку вчителя". Тоді активісти пов'язували це безпосередньо з намірами міської влади ліквідувати заклад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...