App Store Google Play

Будівництво на території школи №10 має бути припинене, - суд

18.07.2019 16:00
Будівництво на території школи №10 має бути припинене, - суд

У Дніпрі за поданням активістів прокуратура виграла суд у справі школи №10. Про це йдеться на сторінці в Фейсбук #стопстройка10школаднепр, передає Дніпроград.

“Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив вимоги Прокуратури Дніпропетровської області в повному обсязі: визнав незаконними і скасував три рішення сесії міськради Дніпра, а також договір оренди, згідно з якими 30% шкільної території 10-ї школи було передано приватній фірмі для будівництва 23-поверхового будинку”, - пишуть активісти.

Зазначається, що це були завідомо незаконні рішення, які суперечили Закону України "Про освіту", будівельним нормам і нормам СЕС, але чиновників міськради це не зупинило. 

“Ми розуміємо, що це тільки початок. Попереду апеляції. Може касації. Може Європейський суд. Але сьогоднішній день дуже обнадіяв всіх нас, тих, які відстоюють справедливість. Це так огидно відбирати землю в українських дітей! Огидно не виділяти роками на школу гроші, щоб хтось побудував на її території будинок”, - додають батьки учнів школи №10.

Нагадаємо, Дніпровською міською радою у 2015 році було надано дозвіл ТОВ "Промпоставка-А" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Згідно із ним, приватна компанія розпочала дії щодо відведення землі, яка фактично належала місцевій школі №10. У свій час "Промпоставка-А" орендувала шкільні майстерні, а згодом - добилася передачі землі за фактичним знаходження приміщень.На початку травня приватна компанія розпочала підготовку до будівництва багатоповерхівки на відстані п'яти метрів від навчального закладу.

Пізніше батьківський колектив школи №10 закликав міську владу зупинити будівництво багатоповерхівки на відстані декількох метрів від будівлі навчального закладу.

Суд заборонив робітникам здійснювати будь-які будівельні роботи на території середньої школи №10 в центральному районі Дніпра. Втім, всупереч забороні підрядники почали копати траншеї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...