App Store Google Play

Будівництво на території школи №10 має бути припинене, - суд

18 Липня 16:00
Будівництво на території школи №10 має бути припинене, - суд

У Дніпрі за поданням активістів прокуратура виграла суд у справі школи №10. Про це йдеться на сторінці в Фейсбук #стопстройка10школаднепр, передає Дніпроград.

“Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив вимоги Прокуратури Дніпропетровської області в повному обсязі: визнав незаконними і скасував три рішення сесії міськради Дніпра, а також договір оренди, згідно з якими 30% шкільної території 10-ї школи було передано приватній фірмі для будівництва 23-поверхового будинку”, - пишуть активісти.

Зазначається, що це були завідомо незаконні рішення, які суперечили Закону України "Про освіту", будівельним нормам і нормам СЕС, але чиновників міськради це не зупинило. 

“Ми розуміємо, що це тільки початок. Попереду апеляції. Може касації. Може Європейський суд. Але сьогоднішній день дуже обнадіяв всіх нас, тих, які відстоюють справедливість. Це так огидно відбирати землю в українських дітей! Огидно не виділяти роками на школу гроші, щоб хтось побудував на її території будинок”, - додають батьки учнів школи №10.

Нагадаємо, Дніпровською міською радою у 2015 році було надано дозвіл ТОВ "Промпоставка-А" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Згідно із ним, приватна компанія розпочала дії щодо відведення землі, яка фактично належала місцевій школі №10. У свій час "Промпоставка-А" орендувала шкільні майстерні, а згодом - добилася передачі землі за фактичним знаходження приміщень.На початку травня приватна компанія розпочала підготовку до будівництва багатоповерхівки на відстані п'яти метрів від навчального закладу.

Пізніше батьківський колектив школи №10 закликав міську владу зупинити будівництво багатоповерхівки на відстані декількох метрів від будівлі навчального закладу.

Суд заборонив робітникам здійснювати будь-які будівельні роботи на території середньої школи №10 в центральному районі Дніпра. Втім, всупереч забороні підрядники почали копати траншеї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...