App Store Google Play

Будівництво на території школи №10 має бути припинене, - суд

18.07.2019 16:00
Будівництво на території школи №10 має бути припинене, - суд

У Дніпрі за поданням активістів прокуратура виграла суд у справі школи №10. Про це йдеться на сторінці в Фейсбук #стопстройка10школаднепр, передає Дніпроград.

“Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив вимоги Прокуратури Дніпропетровської області в повному обсязі: визнав незаконними і скасував три рішення сесії міськради Дніпра, а також договір оренди, згідно з якими 30% шкільної території 10-ї школи було передано приватній фірмі для будівництва 23-поверхового будинку”, - пишуть активісти.

Зазначається, що це були завідомо незаконні рішення, які суперечили Закону України "Про освіту", будівельним нормам і нормам СЕС, але чиновників міськради це не зупинило. 

“Ми розуміємо, що це тільки початок. Попереду апеляції. Може касації. Може Європейський суд. Але сьогоднішній день дуже обнадіяв всіх нас, тих, які відстоюють справедливість. Це так огидно відбирати землю в українських дітей! Огидно не виділяти роками на школу гроші, щоб хтось побудував на її території будинок”, - додають батьки учнів школи №10.

Нагадаємо, Дніпровською міською радою у 2015 році було надано дозвіл ТОВ "Промпоставка-А" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Згідно із ним, приватна компанія розпочала дії щодо відведення землі, яка фактично належала місцевій школі №10. У свій час "Промпоставка-А" орендувала шкільні майстерні, а згодом - добилася передачі землі за фактичним знаходження приміщень.На початку травня приватна компанія розпочала підготовку до будівництва багатоповерхівки на відстані п'яти метрів від навчального закладу.

Пізніше батьківський колектив школи №10 закликав міську владу зупинити будівництво багатоповерхівки на відстані декількох метрів від будівлі навчального закладу.

Суд заборонив робітникам здійснювати будь-які будівельні роботи на території середньої школи №10 в центральному районі Дніпра. Втім, всупереч забороні підрядники почали копати траншеї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...