App Store Google Play

На підтримку боротьби Філатова з музикою в місті з'явилася петиція

14.07.2019 21:00
На підтримку боротьби Філатова з музикою в місті з'явилася петиція

Днями на порталі місцевих петицій з’явилася вимога “Заборонити музику поза приміщенням магазинів чи кафе”. Дніпряни запевняють, що це є екологічним забрудненням навколишнього середовища. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт електронних петицій.

“Пройдіться по місту! Біля кожного другого магазину висять колонки і з них постійно кричить музика. Для кого вона грає? З чого ви взяли що вона всім подобається?”, - обурюється автор Євген Кривко.

Але варто зазначити, що петиція з’явилася після заборони Борисом Філатовим проводити концерти і Літньому театрі, поблизу якого розташований будинок міського голови.

На сесії міської ради навіть проголосували за створення спеціальної комісії - муніципальної інспекції, яка разом із поліціянтами перевірятимуть дотримання допустимого рівня шуму.

Щоправда, парки насправді створені для розваг, а Літній театр - для гучних концертів, тож подібні заборони і штрафи є певним зазіханням на свободу містян.

Та у Дніпрі існує тенденція - як тільки міська рада починає когось обмежувати чи хоча б має намір, одразу з'являється петиція з цього приводу, аби ніхто не сумнівався - цього прагне народ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...