App Store Google Play

На підтримку боротьби Філатова з музикою в місті з'явилася петиція

14 Липня 21:00
На підтримку боротьби Філатова з музикою в місті з'явилася петиція

Днями на порталі місцевих петицій з’явилася вимога “Заборонити музику поза приміщенням магазинів чи кафе”. Дніпряни запевняють, що це є екологічним забрудненням навколишнього середовища. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт електронних петицій.

“Пройдіться по місту! Біля кожного другого магазину висять колонки і з них постійно кричить музика. Для кого вона грає? З чого ви взяли що вона всім подобається?”, - обурюється автор Євген Кривко.

Але варто зазначити, що петиція з’явилася після заборони Борисом Філатовим проводити концерти і Літньому театрі, поблизу якого розташований будинок міського голови.

На сесії міської ради навіть проголосували за створення спеціальної комісії - муніципальної інспекції, яка разом із поліціянтами перевірятимуть дотримання допустимого рівня шуму.

Щоправда, парки насправді створені для розваг, а Літній театр - для гучних концертів, тож подібні заборони і штрафи є певним зазіханням на свободу містян.

Та у Дніпрі існує тенденція - як тільки міська рада починає когось обмежувати чи хоча б має намір, одразу з'являється петиція з цього приводу, аби ніхто не сумнівався - цього прагне народ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...