App Store Google Play

Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

14.07.2019 09:00
Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

Медичний батальйон УДА "Госпітальєри" запрошує усіх охочих пройти вишкіл з тактичної медицини на базі підрозділу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку батальйону в Facebook.

"Сотні людей вже пройшли вишкіл з тактичної медицини на базі легендерних "Госпітальєрів". Велика частина наших курсантів перед початком навчань не мали ні медичної освіти, ні бойового досвіду. Велика кількість людей проходила вишкіл. аби стати до лав захисників України у різних підрозділах. Але найбільшу радість ми відчуваємо, коли після вишколу, здаючи іспити та отримуючи сертифікати, курсанти приймають рішення записатись на ротації та стати частиною Медичного Батальйону "Госпітальєри", - зазначають в підрозділі.

Вишкіл стартує вже 22 липня.

"Маса корисної інформації про порятунок життя, фізичні вправи, наближені до реальних обставин симуляції, тренування на манекенах - це лише невелика частина того, що чекає вас у ці насичені подіями дні. І найголовніше - нові друзі та неймовірні враження", - додають "Госпітальєри".

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. Медична освіта не є обов’язковою. Якщо у Вас є травми, хвороби абощо і це не дає на повну виконувати фізичні вправи - повідомте інструкторів заздалегідь.

Проходження вишколу не зобов'язує вас служити на передовій чи вступати в батальйон. Після успішно складених іспитів курсанти отримують "Сертифікат".

Вартість - 2000 гривень (у цю суму включено навчальне обладнання та розхідники, харчування, проживання тощо). Є пільгові (знижка 50%) та безкоштовні місця - це питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Вишкіл триває 7 днів. Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається "Сертифікат" про успішне проходження вишколу. Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Місце збору: Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Дніпровська, 585 - база МБ Госпітальєри.

Для запису телефонуйте 097 577 97 95 (подруга Багіра) або пишіть у приватні повідомлення сторінки Госпітальєрів.

У вартість вишколу входить: триразове харчування, пральна машинка, душ та туалет в приміщенні, опалення житлових кімнат, постільна білизна та інше.

Більш детальну інформацію читайте на сторінці батальйону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...