App Store Google Play

Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

14.07.2019 09:00
Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

Медичний батальйон УДА "Госпітальєри" запрошує усіх охочих пройти вишкіл з тактичної медицини на базі підрозділу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку батальйону в Facebook.

"Сотні людей вже пройшли вишкіл з тактичної медицини на базі легендерних "Госпітальєрів". Велика частина наших курсантів перед початком навчань не мали ні медичної освіти, ні бойового досвіду. Велика кількість людей проходила вишкіл. аби стати до лав захисників України у різних підрозділах. Але найбільшу радість ми відчуваємо, коли після вишколу, здаючи іспити та отримуючи сертифікати, курсанти приймають рішення записатись на ротації та стати частиною Медичного Батальйону "Госпітальєри", - зазначають в підрозділі.

Вишкіл стартує вже 22 липня.

"Маса корисної інформації про порятунок життя, фізичні вправи, наближені до реальних обставин симуляції, тренування на манекенах - це лише невелика частина того, що чекає вас у ці насичені подіями дні. І найголовніше - нові друзі та неймовірні враження", - додають "Госпітальєри".

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. Медична освіта не є обов’язковою. Якщо у Вас є травми, хвороби абощо і це не дає на повну виконувати фізичні вправи - повідомте інструкторів заздалегідь.

Проходження вишколу не зобов'язує вас служити на передовій чи вступати в батальйон. Після успішно складених іспитів курсанти отримують "Сертифікат".

Вартість - 2000 гривень (у цю суму включено навчальне обладнання та розхідники, харчування, проживання тощо). Є пільгові (знижка 50%) та безкоштовні місця - це питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Вишкіл триває 7 днів. Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається "Сертифікат" про успішне проходження вишколу. Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Місце збору: Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Дніпровська, 585 - база МБ Госпітальєри.

Для запису телефонуйте 097 577 97 95 (подруга Багіра) або пишіть у приватні повідомлення сторінки Госпітальєрів.

У вартість вишколу входить: триразове харчування, пральна машинка, душ та туалет в приміщенні, опалення житлових кімнат, постільна білизна та інше.

Більш детальну інформацію читайте на сторінці батальйону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...