App Store Google Play

Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

14 Липня 09:00
Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

Медичний батальйон УДА "Госпітальєри" запрошує усіх охочих пройти вишкіл з тактичної медицини на базі підрозділу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку батальйону в Facebook.

"Сотні людей вже пройшли вишкіл з тактичної медицини на базі легендерних "Госпітальєрів". Велика частина наших курсантів перед початком навчань не мали ні медичної освіти, ні бойового досвіду. Велика кількість людей проходила вишкіл. аби стати до лав захисників України у різних підрозділах. Але найбільшу радість ми відчуваємо, коли після вишколу, здаючи іспити та отримуючи сертифікати, курсанти приймають рішення записатись на ротації та стати частиною Медичного Батальйону "Госпітальєри", - зазначають в підрозділі.

Вишкіл стартує вже 22 липня.

"Маса корисної інформації про порятунок життя, фізичні вправи, наближені до реальних обставин симуляції, тренування на манекенах - це лише невелика частина того, що чекає вас у ці насичені подіями дні. І найголовніше - нові друзі та неймовірні враження", - додають "Госпітальєри".

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. Медична освіта не є обов’язковою. Якщо у Вас є травми, хвороби абощо і це не дає на повну виконувати фізичні вправи - повідомте інструкторів заздалегідь.

Проходження вишколу не зобов'язує вас служити на передовій чи вступати в батальйон. Після успішно складених іспитів курсанти отримують "Сертифікат".

Вартість - 2000 гривень (у цю суму включено навчальне обладнання та розхідники, харчування, проживання тощо). Є пільгові (знижка 50%) та безкоштовні місця - це питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Вишкіл триває 7 днів. Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається "Сертифікат" про успішне проходження вишколу. Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Місце збору: Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Дніпровська, 585 - база МБ Госпітальєри.

Для запису телефонуйте 097 577 97 95 (подруга Багіра) або пишіть у приватні повідомлення сторінки Госпітальєрів.

У вартість вишколу входить: триразове харчування, пральна машинка, душ та туалет в приміщенні, опалення житлових кімнат, постільна білизна та інше.

Більш детальну інформацію читайте на сторінці батальйону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...