App Store Google Play

Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

14 Липня 09:00
Госпітальєри запрошують на тижневий вишкіл з тактичної медицини

Медичний батальйон УДА "Госпітальєри" запрошує усіх охочих пройти вишкіл з тактичної медицини на базі підрозділу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку батальйону в Facebook.

"Сотні людей вже пройшли вишкіл з тактичної медицини на базі легендерних "Госпітальєрів". Велика частина наших курсантів перед початком навчань не мали ні медичної освіти, ні бойового досвіду. Велика кількість людей проходила вишкіл. аби стати до лав захисників України у різних підрозділах. Але найбільшу радість ми відчуваємо, коли після вишколу, здаючи іспити та отримуючи сертифікати, курсанти приймають рішення записатись на ротації та стати частиною Медичного Батальйону "Госпітальєри", - зазначають в підрозділі.

Вишкіл стартує вже 22 липня.

"Маса корисної інформації про порятунок життя, фізичні вправи, наближені до реальних обставин симуляції, тренування на манекенах - це лише невелика частина того, що чекає вас у ці насичені подіями дні. І найголовніше - нові друзі та неймовірні враження", - додають "Госпітальєри".

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. Медична освіта не є обов’язковою. Якщо у Вас є травми, хвороби абощо і це не дає на повну виконувати фізичні вправи - повідомте інструкторів заздалегідь.

Проходження вишколу не зобов'язує вас служити на передовій чи вступати в батальйон. Після успішно складених іспитів курсанти отримують "Сертифікат".

Вартість - 2000 гривень (у цю суму включено навчальне обладнання та розхідники, харчування, проживання тощо). Є пільгові (знижка 50%) та безкоштовні місця - це питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Вишкіл триває 7 днів. Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та екзамен. Після закінчення видається "Сертифікат" про успішне проходження вишколу. Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Місце збору: Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Дніпровська, 585 - база МБ Госпітальєри.

Для запису телефонуйте 097 577 97 95 (подруга Багіра) або пишіть у приватні повідомлення сторінки Госпітальєрів.

У вартість вишколу входить: триразове харчування, пральна машинка, душ та туалет в приміщенні, опалення житлових кімнат, постільна білизна та інше.

Більш детальну інформацію читайте на сторінці батальйону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...