App Store Google Play

Сьогодні у Дніпрі прощалися з Народним Героєм Олександром Колодяжним

13 Липня 17:15
Сьогодні у Дніпрі прощалися з Народним Героєм Олександром Колодяжним

Народний Герой України Олександр Колодяжний помер у лікарні після четвертого поранення, яке він отримав у зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. Два тижні лікарі центрального військового шпиталю боролися за життя Олександра. 11 липня його серце зупинилося. Сьогодні, 13 липня, бойові побратими, рідні та друзі попрощалися з ним в останнє. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Суспільне Дніпро.

Старший сержант 74-го окремого розвідувального батальйону Олександр Колодяжний, був мобілізований у липні 2014 році як доброволець. Брав участь у бою в Авдіївській промзоні, обороняв село Широкіно, Славне, Піски та Донецький аеропорт.

"Він був один з тих хто поставив прапор України на старому терміналі. Він виконував всі завдання, що йому ставили командири, ніколи не відхилявся від цілі. Завжди намагався зробити все, щоб наша перемога була якомога швидше", - каже волонтерка Юлія Дмитрова.

27 червня Олександр натрапив на міну, поблизу Мар’їнки на Донеччині, це було його четверте поранення за 5 років. Його відвезли до центрального військового шпиталю в Києві, де він два тижні знаходився без свідомості. Командир Олександра Дем’ян Белічко, згадує його, як відважну та хоробру людину.

"Це командир який міг повести за собою, свій підлеглий особовий склад. Про всіх піклувався і ніколи в стороні не залишався. Для хлопців, підлеглих, був авторитетом, дуже великий авторитет. Не передати словами яка це втрата для всього підрозділу", - розповів Дем’ян Белічко.

Дніпрянин Олександр Колодяжний отримав звання Народного героя України у 2017 році. У нього залишилася мати та дорослий син.

Нагадаємо, що лише нещодавно з життя пішов військовий Владислав Локтіонов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...