App Store Google Play

Міністерство екології буде займатися чистотою Кривого Рогу і області

13 Липня 13:30
Міністерство екології буде займатися чистотою Кривого Рогу і області

Під час візиту на Січеславщину Зеленський вирішив перенести Мінекології до Кривого Рогу — вирішувати екологічні питанняє. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дзеркало тижня.

У робочій поїздці президент Зеленський на нараді з питань екологічної ситуації запропонував перенести Міністерство екології та природних ресурсів України у Кривий Ріг - рідне місто президента - на період поки не будуть вирішені екологічні проблеми міста і Січеславщини.

"У мене питання до мера: чи є у вас якісь вільні приміщення в Кривому Розі для Міністерства екології? Знайдете? Я тоді хочу звернутися до мера, до своїх колег: у нас поки немає уряду, я можу звернутися до пана прем'єр-міністра Гройсмана і можу запропонувати, якщо ви не проти, ми знайдемо законодавче рішення, щоб на той час, поки ми не вирішимо повністю екологічні проблеми Кривого Рогу та в цілому регіону, запропонувати Міністерству екології працювати в Кривому Розі", - сказав він у п'ятницю в Кривому Розі на нараді з питань екологічної ситуації в місті і області.

Зеленський зазначив, що тоді і підприємства, і громадськість, і всі місцеві депутати зможуть приходити з протестами до міністерства, "будуть знати, де живуть ці люди, і як вони вирішують ці питання".

Не дуже, правда, зрозуміло, що робити іншим містам і регіонам України, де екологічна обстановка не менш гостра, ніж у Кривому Розі - міністерство-то одне.

Дісталося й відсутньому на нараді міністру Остапу Семераку: президент обурився тим, що його немає. Остап Семерак балотується кандидатом у депутати Верховної Ради, і за законом він не має права займатися агітацією, перебуваючи на робочому місці, - для цього він пішов у відпустку, яка не була визнана президентом поважною причиною відсутності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...