App Store Google Play

"ГромКонтроль" у Дніпрі виграв суд у справі проти Корбана

13 Липня 08:00
"ГромКонтроль" у Дніпрі виграв суд у справі проти Корбана

Вчора, 12 липня, у Дніпрі пройшло фінальне судове засідання у справі Геннадія Корбана проти громадської організації "ГромКонтроль". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У Дніпрі протягом майже року тривала судова тяганина у справі колишнього лідера партії УКРОП Геннадія Корбана проти громадських активістів. Зокрема, "ГромКонтроль" провів розслідування про тісні зв'язки найближчого оточення мера Дніпра Бориса Філатова, в тому числі його бізнес-партнера Геннадія Корбана, з компанією-підрядником, що ремонтує у Дніпрі дороги. В одній з публікацій активісти назвали Корбана "рейдером", що і стало причиною для позову.

"Дивно, що сторона позивача акцентує увагу саме на цьому терміні. І в принципі будувала свій позов навколо того, що в нашій публікації використано слово "рейдер". При цьому практично не намагаючись спростовувати саму суть публікації - те, що поляки виявилися рядженими і пов'язаними з мером і його друзями", - прокоментував рішення суду голова "ГромКонтролю" Артем Романюков.

Протягом усього процесу адвокат активістів апелював тим, що Корбан в одному із відео сам називав себе "рейдером". Сторона позивача ж наголошувала, що це перекручена фраза. 

"Також адвокати позивача вдавалися до маніпуляцій і заявляли, що якщо Корбан сам себе називає цим терміном, то це не значить, що інші можуть так його називати", - зазначив адвокат "ГромКонтролю" Василь Підлужний.

Підримати відповідачів прийшли близько десяти громадських активістів. 

"На мою думку, це була просто перевірка. Тому ми прийшли показати, що суспільство не залякати. Адже пісіля "ГромКонтролю" може бути будь-хто наступний, хто викриє правду про розкрадання бюджету чи інші порушення", - зазначив активіст Владислав Мельничук.

Втім, присутні переконані, що захист Корбана подаватиме на апеляцію. 

Теги: Корбан, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...