App Store Google Play

У Дніпрі обговорили питання молодіжної політики у передвиборчих програмах кандидатів

12 Липня 16:00
У Дніпрі обговорили питання молодіжної політики у передвиборчих програмах кандидатів

Вчора, 11 липня, у громадському інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir мешканці Дніпра обговорили питання молодіжної політики у передвиборчих програмах кандидатів, передає Дніпроград. 

Експерти молодіжної групи "Реанімаційного пакету реформ", "Асоціації молодіжних центрів України" та "Спільноти активної молоді" презентувал Молодіжний порядок денний та представили дані про наявність у програмах кандидатів мажоритарників розділів присвячених молоді та молодіжній політиці.

"Ми проаналізували передвиборчі програми кандидатів у депутати у Дніпрі на наявність тез та пропозицій щодо розвитку молодіжної політики. Велика частина кандидатів згадали у своїх програмах про молодь, проте у більшості - загальні фрази на тему працевлаштування, техосвіти та підвищення якості життя молоді. Жодний кандидат конкретної стратегії, яка б охоплювала проблеми молоді, не надав", - зазначив голова ГО "Спільноти активної молоді" Владислав Мельничук. 

У ході заходу гості змогли почути про програми основних політичних партій стосовно розвитку молодіжної політики. Також гості змогли дізнатися, що взагалі значить молодіжна політика у 21-му столітті, як вона реалізується в Україні і які підходи та стандарти молодіжної політики зараз реалізуються у європейських країнах.

"В Україні досі не прийнятий закон, який би регулював молодіжну політику в нашій Державі. Ми маємо досвід сусідніх країн, де на молодіжну політику виділяють фінансування, створюють Молодіжні центри в кожному районі, літні табори для молоді, де проводять формальні і неформальні освітні заходи", - зазначив голова РПР Юрій Юзич.

Учасниця заходу Дарина Твердохліб зазначила, що в Україні ставлення до молодіжної політики залишається в межах старих стандартів і воно давно не переглядалося.

"Так, наприклад, у нашому місті діє кілька молодіжних центрів, але вони в основному наповнені розважальними заходами. Хоча, на мою думку, з молодими людьми треба працювати, в тому числі, і на більш "серйозні" теми. Розповідати їм, наприклад, про виборчі системи, бо багато з молодих людей, які приходять на виборчі дільниці взагалі не розуміють, що існують якісь депутати-списочники та депутати-мажоритарники", - додала учасниця. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...