App Store Google Play

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата “Слуги народу” з ізраїльським громадянством

12.07.2019 15:15
ЦВК скасувала реєстрацію кандидата “Слуги народу” з ізраїльським громадянством

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію Олександра Куницького, який мав намір балотуватися від партії “Слуга народу” за округом №169 у Харкові. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу ЦВК.

Рішення про скасування реєстрації Куницького ухвалили на засіданні у четвер, 11 липня.

Підставою рішення стала невідповідність кандидата критеріям, що дозволяють балотуватися у нардепи. У діях кандидата помітили порушення, яке заважає йому балотуватися, оскільки він не проживав на території України безперервно протягом п'яти останніх років.

У комісії розповіли, що до них надійшла скарга від іншого кандидата в депутати в окрузі Куницького №169 Олега Петріченка, у якій той просив скасувати реєстрацію конкурента, оскільки він припинив громадянство України.

ЦВК перевірила і встановила, що протягом останніх п'яти років Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищував дозволені законом 90 календарних днів, а саме на 264 дні (з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року). Сам кандидат заявив, що їздив у відрядження, але, кажуть у комісії, відповідних доказів не надав. Зокрема, стверджував кандидат, у відрядженнях він виконував редакційні завдання “1+1 продакшн”.

“Таким чином, Куницьким О.О. не дотримано вимоги Конституції України та закону щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року”, — кажуть у ЦВК.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко вимагав від СБУ розібратися із ситуацією, що склалася довкола Куницького.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...