App Store Google Play

Це найпатріотичніше, найпрогресивніше та найдієвіше скликання з моменту проголошення Незалежності України, - Денисенко

12 Липня 17:15
Це найпатріотичніше, найпрогресивніше та найдієвіше скликання з моменту проголошення Незалежності України, - Денисенко

Народний депутат від Дніпра (26 виборчий округ) Андрій Денисенко, прощаючись з колегами по Верховній Раді восьмого скликання, підбив підсумки її діяльності та згадав деякі зі своїх особистих досягнень, як преставника громади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку народного обранця в соціальній мережі Фейсбук.

Сам Денисенко вважає депутатський корпус, що закінчив роботу, найпатріотичнішим, найпрогресивнішим та найдієвішим скликанням з моменту проголошення Незалежності України.

"Ми впровадили децентралізацію, декомунізацію, захистили права української мови як державної та в інформаційному просторі, конституційно закріпили курс в НАТО та ЄС, забезпечили розбудову армії, розвиток зеленої енергетики, зміцнення міжнародної коаліції в підтримку України", - згадує лише деякі досягнеення парламенту наодний депутат.

Денисенко не боїться дивитись в очі своїм виборцям, адже гідно преждставляв місто і край у парламенті, досяг відчутних результатів за час своєї каденції.

"Як народний депутат я домігся нового імені для рідного міста, його перейменування на Дніпро, звільнення 44 військовослужбовців і добровольців, передачі будинків Авіаторського в місто, запустив процес перейменування області на Січеславську, а найголовніше - скрізь і в усьому захищав права й інтереси дніпрян та українців перед місцевою та загальнодержавною владою. Мені погрожували рашисти та владні посіпаки, відкривали кримінальні провадження проти мене та близьких до мене людей, готували зняття недоторканості та проводили брехливі кампанії дискредитації. Все це лише загартувало й упевнило мене у вірності шляху боротьби за українську Україну, яким я йду все своє свідоме життя", - пише депутат в соціальній мережі.

Також Андрій Денисенко дякує всім своїм виборцям, які довірили йомувиконувати обов‘язки народного депутата в цей доленосний час, та запевняє, що полишаючи парламент, він не залишає політики, людей та справу розбудови країнської нації та держави.

"Боротьба триває. Попереду новий етап битви за Дніпро та Незалежність України", - підсумував свою роботу в парламенті представник Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...