App Store Google Play

Це найпатріотичніше, найпрогресивніше та найдієвіше скликання з моменту проголошення Незалежності України, - Денисенко

12.07.2019 17:15
Це найпатріотичніше, найпрогресивніше та найдієвіше скликання з моменту проголошення Незалежності України, - Денисенко

Народний депутат від Дніпра (26 виборчий округ) Андрій Денисенко, прощаючись з колегами по Верховній Раді восьмого скликання, підбив підсумки її діяльності та згадав деякі зі своїх особистих досягнень, як преставника громади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку народного обранця в соціальній мережі Фейсбук.

Сам Денисенко вважає депутатський корпус, що закінчив роботу, найпатріотичнішим, найпрогресивнішим та найдієвішим скликанням з моменту проголошення Незалежності України.

"Ми впровадили децентралізацію, декомунізацію, захистили права української мови як державної та в інформаційному просторі, конституційно закріпили курс в НАТО та ЄС, забезпечили розбудову армії, розвиток зеленої енергетики, зміцнення міжнародної коаліції в підтримку України", - згадує лише деякі досягнеення парламенту наодний депутат.

Денисенко не боїться дивитись в очі своїм виборцям, адже гідно преждставляв місто і край у парламенті, досяг відчутних результатів за час своєї каденції.

"Як народний депутат я домігся нового імені для рідного міста, його перейменування на Дніпро, звільнення 44 військовослужбовців і добровольців, передачі будинків Авіаторського в місто, запустив процес перейменування області на Січеславську, а найголовніше - скрізь і в усьому захищав права й інтереси дніпрян та українців перед місцевою та загальнодержавною владою. Мені погрожували рашисти та владні посіпаки, відкривали кримінальні провадження проти мене та близьких до мене людей, готували зняття недоторканості та проводили брехливі кампанії дискредитації. Все це лише загартувало й упевнило мене у вірності шляху боротьби за українську Україну, яким я йду все своє свідоме життя", - пише депутат в соціальній мережі.

Також Андрій Денисенко дякує всім своїм виборцям, які довірили йомувиконувати обов‘язки народного депутата в цей доленосний час, та запевняє, що полишаючи парламент, він не залишає політики, людей та справу розбудови країнської нації та держави.

"Боротьба триває. Попереду новий етап битви за Дніпро та Незалежність України", - підсумував свою роботу в парламенті представник Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....