App Store Google Play

Імітація “Голосу”: хто клонував назву політичного бренду

12.07.2019 14:30
Імітація “Голосу”: хто клонував назву політичного бренду

Поширеною технологією на виборах є використання назв політичних брендів, її симовліку чи “партійні кольори”. Ця технологія переважно застосовується на мажоритарних округах, на яких кандидати самовисуванці у своїх біографіях вказують назви підприємств, ідентичні до назв політичних партій. 

Громадський рух ЧЕСНО проаналізував сім округів, де зареєстровані кандидати, які вказали у відомостях під час реєстрації назви підприємств, ідентичні до партії “Голос” Святослава Вакарчука. Зокрема такі кандидати йдуть по округах Січеславщини.

Кандидат-самовисуванець, який вказав під час реєстрації у ЦВК членство у партії “Голос”, є Іван Жадан. Однак партія не виставляла своїх кандидатів на окрузі №38 в Новомосковську Дніпропетровської області і заперечила підтримку кандидату.

Іван Жадан навіть рекламувався на білбордах у Первомайську із символікою партії “Голос”, але після розголосу та скандалу агітація зникла, а на сайті ЦВКзмінили відомості про кандидата, вказавши, що він є безпартійним і працює директором  Новомосковського міського комунального центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". У своїй офіційній декларації Іван Жадан вказав, що є також головою ГО "Федерація баскетболу Присамар'я", яка до 2018 року була організацією "Національний форпост". Іншим власником цієї організації є депутат Новомосковської міської ради Кирило Янковський.

Іван Жадан (ліворуч) та депутат Кирило Янковський (праворуч). Фото зі сторінки депутата у Facebook

У своїй виборчій програмі самовисуванець зазначає, що “головним питанням сучасності залишається питання фінансового покращення життя простих громадян України” і зволікати зі змінами далі вже не можна. 

"Потрібно забезпечити людям якіснe, гідне життя, робити вибір на оновлення економіки, а через неї - на оновлення України. Час для цього настав, і зволікати далі вже не можна", - йдеться у програмі самовисуванця Жадана. 

ОПОРА також повідомляла про пошкодження бордів кандидата Івана Жадана у Новомосковську, там невідомі чорною фарбою зафарбували фото кандидата, його ім’я та прізвище.

У Дніпрі на окрузі №27 балотується самовисуванцем Юрій Сімонов,безпартійний директор ТОВ "Голос!", яке надає юридичні послуги та займається купівлею і продажем нерухомості. Також Сімонов є керівником у ТОВ "Голос+", яке було засноване у червні 2019 року, а також ГО "Європейське покоління"ТОВ "Фонд АРТ"ТОВ “Біловезька пуща” та ще низки ТОВок.  

Юрій Сімонов крайній ліворуч

Юрій Сімонов також є частиною “Команди Дніпра” – об’єднання безпартійних кандидатів у нардепи по мажоритарних округах Дніпра.

Теги: голос, клони

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...