App Store Google Play

Імітація “Голосу”: хто клонував назву політичного бренду

12 Липня 14:30
Імітація “Голосу”: хто клонував назву політичного бренду

Поширеною технологією на виборах є використання назв політичних брендів, її симовліку чи “партійні кольори”. Ця технологія переважно застосовується на мажоритарних округах, на яких кандидати самовисуванці у своїх біографіях вказують назви підприємств, ідентичні до назв політичних партій. 

Громадський рух ЧЕСНО проаналізував сім округів, де зареєстровані кандидати, які вказали у відомостях під час реєстрації назви підприємств, ідентичні до партії “Голос” Святослава Вакарчука. Зокрема такі кандидати йдуть по округах Січеславщини.

Кандидат-самовисуванець, який вказав під час реєстрації у ЦВК членство у партії “Голос”, є Іван Жадан. Однак партія не виставляла своїх кандидатів на окрузі №38 в Новомосковську Дніпропетровської області і заперечила підтримку кандидату.

Іван Жадан навіть рекламувався на білбордах у Первомайську із символікою партії “Голос”, але після розголосу та скандалу агітація зникла, а на сайті ЦВКзмінили відомості про кандидата, вказавши, що він є безпартійним і працює директором  Новомосковського міського комунального центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". У своїй офіційній декларації Іван Жадан вказав, що є також головою ГО "Федерація баскетболу Присамар'я", яка до 2018 року була організацією "Національний форпост". Іншим власником цієї організації є депутат Новомосковської міської ради Кирило Янковський.

Іван Жадан (ліворуч) та депутат Кирило Янковський (праворуч). Фото зі сторінки депутата у Facebook

У своїй виборчій програмі самовисуванець зазначає, що “головним питанням сучасності залишається питання фінансового покращення життя простих громадян України” і зволікати зі змінами далі вже не можна. 

"Потрібно забезпечити людям якіснe, гідне життя, робити вибір на оновлення економіки, а через неї - на оновлення України. Час для цього настав, і зволікати далі вже не можна", - йдеться у програмі самовисуванця Жадана. 

ОПОРА також повідомляла про пошкодження бордів кандидата Івана Жадана у Новомосковську, там невідомі чорною фарбою зафарбували фото кандидата, його ім’я та прізвище.

У Дніпрі на окрузі №27 балотується самовисуванцем Юрій Сімонов,безпартійний директор ТОВ "Голос!", яке надає юридичні послуги та займається купівлею і продажем нерухомості. Також Сімонов є керівником у ТОВ "Голос+", яке було засноване у червні 2019 року, а також ГО "Європейське покоління"ТОВ "Фонд АРТ"ТОВ “Біловезька пуща” та ще низки ТОВок.  

Юрій Сімонов крайній ліворуч

Юрій Сімонов також є частиною “Команди Дніпра” – об’єднання безпартійних кандидатів у нардепи по мажоритарних округах Дніпра.

Теги: голос, клони

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...