App Store Google Play

Філатов піде у відставку, якщо не відкриє відремонтований Центральний міст на День міста

12.07.2019 16:45
Філатов піде у відставку, якщо не відкриє відремонтований Центральний міст на День міста

Під час робочої поїздки у Дніпро 12 липня Володимир Зеленський відвідав Центральний міст - сумнозвісний довгобуд і найпроблемнішу ділянку міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Борис Філатов пообіцяв, що відремонтований міст відкриють за півтора місяці, проте пізніше уточнив, що це буде на День міста, 14 вересня, а це вже два місяці незручностей для містян.

Міський голова знайшов безліч виправдань поганій якості та відтягування термінів завершення ремонту, але кінцевим винуватцем став підрядник ООО “Завод Майстер-Профі”, договір з яким укладала міськрада і справу якого вже розслідує прокуратура. Через зміну підрядника затримка склала 45 днів. Але варто зазначити, що міст ремонтується вже понад два роки, і міська влада обіцяє закінчити роботи “ось-ось” вже далеко не вперше.

"Ми уклали парі, в разі якщо міст не буде відкрито 14 вересня - я піду у відставку", - зазначив Борис Філатов і запросив Володимира Зеленського на День міста й урочисте відкриття мосту. Можновладці демонстративно потисли і розбили руки, та чим все закінчиться - дніпряни побачать за два місяці. 

Нагадаємо, Центральний міст закрили на ремонт 1 березня 2017 року. Відтоді ремонт переправи обійшовся міському бюджету майже у півмільярда гривень. Міська влада на чолі з Борисом Філатовим неодноразово переносила дату завершення капітального ремонту. Наразі прокуратура розслідує розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту, що можуть сягнути 30% від загальних витрат.

Борис Філатов постійно наголошував, що ремонт робиться якісно, проте дніпряни спостерігають протилежне. Так, восени на мості нахилився ліхтарний стовп. Пізніше впав світлофор. Було також помічено, що будівельники висипають будсміття просто у річку. До того ж, через дії будівельників, загорілися кабелі інтернет-провайдерів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...