App Store Google Play

Зеленський готує удар по всій проукраїнській, державницькій частині нашого політикуму - Андрій Денисенко

11 Липня 20:30
Зеленський готує удар по всій проукраїнській, державницькій частині нашого політикуму - Андрій Денисенко

Народний депутат від Дніпра Андрій Денисенко рішуче засудив пропозицію адміністрації президента Володимира Зеленського щодо розширеня люстраційного законодавства на всіх осіб, які працювали у владі з моменту вигнання узурпатора Януковича 23 лютого 2014 року до виборів самого Зеленського в квітні 2019.

"Дарма всі називали Володю преЗедентом, він таки справжній реЗедент!" - емоційно відреагував на своїй сторінці в соціальній мережі на чергову антидержавницьку витівку команди "ЗЕ" Андрій Денисенко.

"Люструвати всіх,  хто усував від влади диктатуру Януковича, рятував знекровлену економіку, всіх, хто зупинив російську весну, хто став на захист України і не дав Путіну захопити Харків, Дніпро та Одесу, всіх, хто розбудовував нову армію, створював міжнародну антикремлівську коаліцію, провів децентралізацію, декомунізацію, приймав закон про мову, українізовував інформаційний простір, підтримував автокефалію. Люструвати тих, хто взяв відповідальність за долю нації та держави у найкритичніший для них момент, - на це може піти тільки агент і маріонетка Москви", - недвозначно визначив місце Зеленського на політичній мапі країни народний депутат.

Денисенко вважає заяву про люстрацію української влад, що протистоїть і протистояла російській агресії "підготовкою удару по всій проукраїнській, державницькій частині нашого політикуму"

"По суті це проголошення початку репресій проти української політичної еліти. І, якщо все вдасться, ці репресії не обмежаться ураженням в правах соратників і противників Порошенка, Тимошенко, Садового, Ляшка, Яценюка, Турчинова, Тягнибока і Яроша. Це торкнеться кожного свідомого українця і вони не добиратимуть методів", - вважає Денисенко.

Таким чином, на думку народного обранця, в країні запущено режим внутрішньої окупації і розпочато помсту за відсіч Путіну.

Водночас сам Денисенко заявив, що приймає виклик і боротиметься з "гібридним реваншем цієї зеленої плісняви".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...