App Store Google Play

Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

10.07.2019 11:00
Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

Вчора, 9 липня, Святослав Вакарчук разом із своєю політичною партією Голос завітав до Дніпра. Близько 19:00 він вирушив на Фестивальний причал, де мало б відбутися спілкування з виборцями. Втім, представники проросійського блогера Анатолія Шарія вирішили зірвати захід Вакарчука. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Пару десятків адептів Шарія завітали на місце зустрічі Святослава Вакарчука та дніпрян. З собою "шарікови" традиційно взяли червоні кульки, які використовуються як певний маркер. На початку зустрічі люди з кульками почали провокувати присутніх та заважати спілкуванню Вакарчука з виборцями. Прихильники Шарія намагалися поставити провокативні запитання політику та виставити його у негативному світлі. Все це відбувалося за присутності правоохоронців, які жодним чином не заважали проросійським провокаторам відробляти свій хліб. 

Не зважаючи на постійний тиск з боку "шарікових", Святослав Вакарчук майже не звертав на них увагу. Ба більше, на захід також завітали представники місцевих патріотичних сил, поява яких дещо заспокоїла осіб з червоними кульками. Не давали зірвати виступ Вакарчука і звичайні дніпряни, які підтримували гостя оплесками та подяками. 

Після завершення очного спілкування з виборцями лідер "Голосу" вирушив готуватися до концерту, який згодом відбувся на великій сцені поруч. 

Адепти Анатолія Шарія не заспкоїлися і продовжували провокувати людей навіть під час концерту. 

Слід відзначити, що більшість дніпрян, які проходили повз, навіть не знали хто стоїть за провокацією й брали у них кульки для дітей. Це активно використовували провокатори аби сформувати картинку нібито Шарія підтримує чимало людей.

Прихильники біглого "блогера" останнім часом активізували свою діяльність в Дніпрі. Проте, це не викликає жодної реакції у правоохоронців. Ба більше, сьогодні поліція блокувала патріотів й не давала їм поспілкуватися з "шаріковими". Це свідчить про лояльність до провокаторів з боку правоохоронців. До чого може призвести така дружба можна побачити на прикладі Луганська і Донецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...