App Store Google Play

Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

10 Липня 11:00
Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

Вчора, 9 липня, Святослав Вакарчук разом із своєю політичною партією Голос завітав до Дніпра. Близько 19:00 він вирушив на Фестивальний причал, де мало б відбутися спілкування з виборцями. Втім, представники проросійського блогера Анатолія Шарія вирішили зірвати захід Вакарчука. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Пару десятків адептів Шарія завітали на місце зустрічі Святослава Вакарчука та дніпрян. З собою "шарікови" традиційно взяли червоні кульки, які використовуються як певний маркер. На початку зустрічі люди з кульками почали провокувати присутніх та заважати спілкуванню Вакарчука з виборцями. Прихильники Шарія намагалися поставити провокативні запитання політику та виставити його у негативному світлі. Все це відбувалося за присутності правоохоронців, які жодним чином не заважали проросійським провокаторам відробляти свій хліб. 

Не зважаючи на постійний тиск з боку "шарікових", Святослав Вакарчук майже не звертав на них увагу. Ба більше, на захід також завітали представники місцевих патріотичних сил, поява яких дещо заспокоїла осіб з червоними кульками. Не давали зірвати виступ Вакарчука і звичайні дніпряни, які підтримували гостя оплесками та подяками. 

Після завершення очного спілкування з виборцями лідер "Голосу" вирушив готуватися до концерту, який згодом відбувся на великій сцені поруч. 

Адепти Анатолія Шарія не заспкоїлися і продовжували провокувати людей навіть під час концерту. 

Слід відзначити, що більшість дніпрян, які проходили повз, навіть не знали хто стоїть за провокацією й брали у них кульки для дітей. Це активно використовували провокатори аби сформувати картинку нібито Шарія підтримує чимало людей.

Прихильники біглого "блогера" останнім часом активізували свою діяльність в Дніпрі. Проте, це не викликає жодної реакції у правоохоронців. Ба більше, сьогодні поліція блокувала патріотів й не давала їм поспілкуватися з "шаріковими". Це свідчить про лояльність до провокаторів з боку правоохоронців. До чого може призвести така дружба можна побачити на прикладі Луганська і Донецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...