App Store Google Play

Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

10.07.2019 11:00
Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

Вчора, 9 липня, Святослав Вакарчук разом із своєю політичною партією Голос завітав до Дніпра. Близько 19:00 він вирушив на Фестивальний причал, де мало б відбутися спілкування з виборцями. Втім, представники проросійського блогера Анатолія Шарія вирішили зірвати захід Вакарчука. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Пару десятків адептів Шарія завітали на місце зустрічі Святослава Вакарчука та дніпрян. З собою "шарікови" традиційно взяли червоні кульки, які використовуються як певний маркер. На початку зустрічі люди з кульками почали провокувати присутніх та заважати спілкуванню Вакарчука з виборцями. Прихильники Шарія намагалися поставити провокативні запитання політику та виставити його у негативному світлі. Все це відбувалося за присутності правоохоронців, які жодним чином не заважали проросійським провокаторам відробляти свій хліб. 

Не зважаючи на постійний тиск з боку "шарікових", Святослав Вакарчук майже не звертав на них увагу. Ба більше, на захід також завітали представники місцевих патріотичних сил, поява яких дещо заспокоїла осіб з червоними кульками. Не давали зірвати виступ Вакарчука і звичайні дніпряни, які підтримували гостя оплесками та подяками. 

Після завершення очного спілкування з виборцями лідер "Голосу" вирушив готуватися до концерту, який згодом відбувся на великій сцені поруч. 

Адепти Анатолія Шарія не заспкоїлися і продовжували провокувати людей навіть під час концерту. 

Слід відзначити, що більшість дніпрян, які проходили повз, навіть не знали хто стоїть за провокацією й брали у них кульки для дітей. Це активно використовували провокатори аби сформувати картинку нібито Шарія підтримує чимало людей.

Прихильники біглого "блогера" останнім часом активізували свою діяльність в Дніпрі. Проте, це не викликає жодної реакції у правоохоронців. Ба більше, сьогодні поліція блокувала патріотів й не давала їм поспілкуватися з "шаріковими". Це свідчить про лояльність до провокаторів з боку правоохоронців. До чого може призвести така дружба можна побачити на прикладі Луганська і Донецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....