App Store Google Play

Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

10 Липня 11:00
Провокатори Шарія у Дніпрі намагалися зірвати зустріч Вакарчука з виборцями

Вчора, 9 липня, Святослав Вакарчук разом із своєю політичною партією Голос завітав до Дніпра. Близько 19:00 він вирушив на Фестивальний причал, де мало б відбутися спілкування з виборцями. Втім, представники проросійського блогера Анатолія Шарія вирішили зірвати захід Вакарчука. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Пару десятків адептів Шарія завітали на місце зустрічі Святослава Вакарчука та дніпрян. З собою "шарікови" традиційно взяли червоні кульки, які використовуються як певний маркер. На початку зустрічі люди з кульками почали провокувати присутніх та заважати спілкуванню Вакарчука з виборцями. Прихильники Шарія намагалися поставити провокативні запитання політику та виставити його у негативному світлі. Все це відбувалося за присутності правоохоронців, які жодним чином не заважали проросійським провокаторам відробляти свій хліб. 

Не зважаючи на постійний тиск з боку "шарікових", Святослав Вакарчук майже не звертав на них увагу. Ба більше, на захід також завітали представники місцевих патріотичних сил, поява яких дещо заспокоїла осіб з червоними кульками. Не давали зірвати виступ Вакарчука і звичайні дніпряни, які підтримували гостя оплесками та подяками. 

Після завершення очного спілкування з виборцями лідер "Голосу" вирушив готуватися до концерту, який згодом відбувся на великій сцені поруч. 

Адепти Анатолія Шарія не заспкоїлися і продовжували провокувати людей навіть під час концерту. 

Слід відзначити, що більшість дніпрян, які проходили повз, навіть не знали хто стоїть за провокацією й брали у них кульки для дітей. Це активно використовували провокатори аби сформувати картинку нібито Шарія підтримує чимало людей.

Прихильники біглого "блогера" останнім часом активізували свою діяльність в Дніпрі. Проте, це не викликає жодної реакції у правоохоронців. Ба більше, сьогодні поліція блокувала патріотів й не давала їм поспілкуватися з "шаріковими". Це свідчить про лояльність до провокаторів з боку правоохоронців. До чого може призвести така дружба можна побачити на прикладі Луганська і Донецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...